SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stołek Roda Laze 004 Zobacz większe

Stołek Roda Laze 004

KOD: 250sdrodalaze004

ID: 141506

Rok produkcji2018
Rodzaj meblaStołek
ProjektantGordon Guillaumier
ProducentRoda

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Roda Laze 004

Stołek z poliestru / podnóżek ogrodowy

Rodzaj: Stołek
Projektant: Gordon Guillaumier
Rok produkcji: 2018

Dane techniczne

95x60x wys.37cm

Opis

LAZE 004 to stołek/podnóżek ogrodowy firmy RODA, zaprojektowany przez Gordona Guillaumiera.
Fotele zewnętrzne LAZE są pomyślane jako „bezczynne siedzenia” dzięki szerokiemu i otulającemu kształtowi; włókna poliestrowe podtrzymujące poduszkę są opcjonalne na konstrukcji ze stali nierdzewnej. Stołek jest naturalnym przedłużeniem leżaków, a w razie potrzeby dodatkowym siedziskiem. Wiele wariacji chromatycznych oferowanych przez kombinacje struktury i liny pozostawia przestrzeń dla maksymalnej personalizacji mebli ogrodowych.

LAZE to nowa kolekcja foteli wypoczynkowych zaproponowana przez RODA, zaprojektowana i zaprojektowana przez Gordona Guillaumiera, którego głównymi cechami są po raz kolejny design, wygoda i funkcjonalność. Dzięki wijącej się i otulającej sylwetce, przypominającej kształtem duży liść, ta kolekcja mebli ogrodowych pozwala cieszyć się wyjątkowym komfortem typowym dla krzeseł ogrodowych Roda. Rurowa skorupa ze stali nierdzewnej to rama, na której rozciągnięte są włókna poliestrowe, sprytnie nawleczone, aby stworzyć siedzenie idealnie ergonomiczne, szerokie i przyjemne.

Gordon Guillaumier

Gordon Guillaumier - zdjęcie projektantaUrodzony na Malcie w 1966 r. W 1989 r. przeniósł się do Mediolanu, aby studiować wzornictwo przemysłowe i zarządzanie wzornictwem; później pracował z architektem Rodolfo Dordoni.
W 2002 roku, po pracy jako niezależny projektant, otworzył własne biuro w Mediolanie.
Wykonał kilka zleceń dla Driade w zakresie zarządzania projektami i doradztwa artystycznego , za Dornbracht Interiors i akcesoria 2Link, kuchnie Rational i Elt, meble ogrodowe Roda i wreszcie designerskie uchwyty dla Pamar.
Oprócz swojej pracy doradczej, Gordon pracuje jako projektant w zakresie mebli, oświetlenia i galanterii towary dla firm z branży: Bosa, CasaMilano, Desalto, DeVecchi, Elica, FontanaArte, Foscarini, Frag, Matteo Grassi, Mazzega, Minotti, Montina, Nobili Rubinetti, Pamar, PaolaC, Roda i Varaschin.

Filmy

Tagi

RODA, Gordon Guillaumier, Laze, Meble ogrodowe, Stoły i krzesła, Taborety, Taborety ogrodowe, Podnóżki ogrodowe, Taboret, Taboret ogrodowy, Podnóżek ogrodowy, Taborety w stylu współczesnym, Taborety z tkaniny, Taborety z poliestru (PL), Taborety z wł

Napisz opinię

Stołek Roda Laze 004

Stołek Roda Laze 004

LAZE 004 to stołek/podnóżek ogrodowy firmy RODA, zaprojektowany przez Gordona Guillaumiera. Fotele zewnętrzne LAZE są pomyślane jako „bezczynne siedzenia dzięki szerokiemu i otulającemu kształtowi; włókna poliestrowe podtrzymujące poduszkę są opcjonalne na konstrukcji ze stali nierdzewnej. Stołek jest naturalnym przedłużeniem leżaków, a w razie potrzeby dodatkowym siedziskiem. Wiele wariacji...

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek