SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Ławka Moroso Josephine Zobacz większe

Ławka Moroso Josephine

KOD: 250sdmorosojosephine

ID: 138417

Rok produkcji2017
Rodzaj meblaŁawka
ProjektantGordon Guillaumier
ProducentMoroso

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Moroso Josephine

Ławka tapicerowana

Rodzaj: Ławka
Projektant: Gordon Guillaumier
Rok produkcji: 2017

Opis

Josephine to ławka z trudnopalnej pianki poliuretanowej i włókna poliestrowego na drewnianej ramie. Stopy w jesionie lakierowanym. Ślizgi z polietylenu. 
Dostępne w tkaninie lub skórze. Pokrywy kolekcji Josephine nie są zdejmowane.

Gordon Guillaumier

Gordon Guillaumier - zdjęcie projektantaUrodzony na Malcie w 1966 r. W 1989 r. przeniósł się do Mediolanu, aby studiować wzornictwo przemysłowe i zarządzanie wzornictwem; później pracował z architektem Rodolfo Dordoni.
W 2002 roku, po pracy jako niezależny projektant, otworzył własne biuro w Mediolanie.
Wykonał kilka zleceń dla Driade w zakresie zarządzania projektami i doradztwa artystycznego , za Dornbracht Interiors i akcesoria 2Link, kuchnie Rational i Elt, meble ogrodowe Roda i wreszcie designerskie uchwyty dla Pamar.
Oprócz swojej pracy doradczej, Gordon pracuje jako projektant w zakresie mebli, oświetlenia i galanterii towary dla firm z branży: Bosa, CasaMilano, Desalto, DeVecchi, Elica, FontanaArte, Foscarini, Frag, Matteo Grassi, Mazzega, Minotti, Montina, Nobili Rubinetti, Pamar, PaolaC, Roda i Varaschin.

Filmy

Tagi

Moroso, Gordon Guillaumier, Josephine, Stoły i krzesła, Ławki wewnętrzne, Ławka, Styl Współczesny Ławki wewnętrzne, Tkaniny Ławki wewnętrzne, Tapicerowane Ławki wewnętrzne

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek