SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Fotel Roda Orson Zobacz większe

Fotel Roda Orson

KOD: 250sdrodaorson

ID: 141516

Rok produkcji2008
Rodzaj meblaFotel
ProjektantGordon Guillaumier
ProducentRoda

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Roda Orson

Fotel ogrodowy składany Batyline

Rodzaj: Fotel
Projektant: Gordon Guillaumier
Rok produkcji: 2008

Dane techniczne

66 x 60 x wys. 78 cm

Opis

Kolekcja składanych krzeseł ogrodowych ORSON to reinterpretacja klasycznego fotela reżyserskiego we współczesnej tonacji. Kompletny asortyment zgodny z tradycją mebli ogrodowych, który jest odkładany pod koniec sezonu letniego. Dzięki wygodnemu systemowi składania, który pozwala mu samodzielnie stać, ORSON jest prezentowany jako kolekcja niezwykle wygodna i praktyczna.
ORSON posiada innowacyjną linię, która dodaje mu elegancji i objętości dzięki strukturalnym tkaninom Batyline który również zdobi jego boki, dając przebłyski solidnej struktury tekowej i pozwalającej na użytkowanie bez poduszek, oraz elektropolerowane detale ze stali nierdzewnej klasy 304.

Idealne połączenie klasycznych mebli ogrodowych z drewna tekowego ze współczesnością kształt: oto ORSON, kolekcja krzeseł ogrodowych, leżaków i leżaków, charakteryzująca się harmonijnymi i falistymi liniami oraz umiejętną obróbką drewna. Od składanych foteli reżyserskich, ubranych w Batyline, które wydają się nosić wieczorową suknię, po leżaki z drewna tekowego zaprojektowane tak, aby zapewnić ergonomiczne i wygodne podparcie w idealnej równowadze między materiałem, kształtem i kolorem, ORSON to synteza szykownych mebli ogrodowych , z "burżuazyjnym" apelem.

Gordon Guillaumier

Gordon Guillaumier - zdjęcie projektantaUrodzony na Malcie w 1966 r. W 1989 r. przeniósł się do Mediolanu, aby studiować wzornictwo przemysłowe i zarządzanie wzornictwem; później pracował z architektem Rodolfo Dordoni.
W 2002 roku, po pracy jako niezależny projektant, otworzył własne biuro w Mediolanie.
Wykonał kilka zleceń dla Driade w zakresie zarządzania projektami i doradztwa artystycznego , za Dornbracht Interiors i akcesoria 2Link, kuchnie Rational i Elt, meble ogrodowe Roda i wreszcie designerskie uchwyty dla Pamar.
Oprócz swojej pracy doradczej, Gordon pracuje jako projektant w zakresie mebli, oświetlenia i galanterii towary dla firm z branży: Bosa, CasaMilano, Desalto, DeVecchi, Elica, FontanaArte, Foscarini, Frag, Matteo Grassi, Mazzega, Minotti, Montina, Nobili Rubinetti, Pamar, PaolaC, Roda i Varaschin.

Filmy

Tagi

RODA, Gordon Guillaumier, Orson, Meble ogrodowe, Sofy i fotele, Łatwe krzesła, Niskie fotele, łatwy fotel, niski fotel, Fotele w stylu współczesnym, Fotele z tkaniny, Fotele z poliestru (PL), Fotele z włókien syntetycznych, Łatwe Krzesła z podłokietn

Napisz opinię

Fotel Roda Orson

Fotel Roda Orson

Kolekcja składanych krzeseł ogrodowych ORSON to reinterpretacja klasycznego fotela reżyserskiego we współczesnej tonacji. Kompletny asortyment zgodny z tradycją mebli ogrodowych, który jest odkładany pod koniec sezonu letniego. Dzięki wygodnemu systemowi składania, który pozwala mu samodzielnie stać, ORSON jest prezentowany jako kolekcja niezwykle wygodna i praktyczna. ORSON posiada innowacyj...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek