SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa / przenośna Roda Pillow Zobacz większe

Lampa stołowa / przenośna Roda Pillow

KOD: 250sdrodapillow

ID: 124929

Rok produkcji2019
Rodzaj lampyLampa przenośna
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieZewnętrzne
ProjektantGordon Guillaumier
ProducentRoda
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Roda Pillow

Latarnia Batyline®

Projektant: Gordon Guillaumier
Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 2019

Dane techniczne

poduszka 001: 47x23x w50 mm
poduszka 002: 47x23x w70 mm

Opis

Obudowa z siatki, lekka i prawie przezroczysta, która przechwytuje światło emitowane przez smukłą podstawę z drewna tekowego: proste elementy składające się na PODUSZKĘ, lampę zewnętrzną zaprojektowaną do zawieszenia na gałęzi drzewa lub postawienia na ziemi , aby oświetlić otoczenie światłem, bardziej intensywnym lub bardziej miękkim, do zarządzania w razie potrzeby.

Dzięki PILLOW, RODA dodaje oprawę oświetleniową do swojej oferty akcesoriów do użytku na zewnątrz.
PODUSZKA jest wykonana z niektóre materiały tradycyjnie stosowane przez firmę RODA, takie jak naturalny teak na podstawę w kształcie oka, Canatex w kolorze piaskowym na pokrycie i ozdobniki, które wyznaczają boki latarni. Uchwyt wykonany z szarych pasków pozwala na łatwe przenoszenie lub wieszanie PODUSZKI. 
Regulowane światło LED pozwala stworzyć intymną, relaksującą atmosferę w każdym środowisku, dzięki technologii dynamicznej bieli, która umożliwia wybór temperatur pośrednich, od ciepłej bieli 3000k do zimnej barwy 4000k.
PODUSZKA jest ładowana za pomocą kabla zasilającego; światło jest włączane i dostrajane za pomocą sterowania dotykowego lub za pośrednictwem aplikacji.
Dzięki możliwości regulacji natężenia światła i używania latarni jako lampy stojącej lub wiszącej, z PODUSZKĄ , RODA proponuje produkt doskonale zgodny z koncepcją wrażliwości i zdolnością do tworzenia emocjonalnej atmosfery, niezwykle wygodnego i kojącego środowiska.

„Obudowa z siatki, lekka i prawie przezroczysta, oddaje światło emitowane przez smukłą podstawę z drewna tekowego: proste elementy tworzące latarnię PILLOW, zewnętrzne światło zaprojektowane do zawieszenia na gałęzi drzewa lub postawienia na ziemi, aby oświetlić otoczenie zawoalowanym i przysłoniętym światłem.” (Gordon Guillaumier)

Gordon Guillaumier

Gordon Guillaumier - zdjęcie projektantaUrodzony na Malcie w 1966 r. W 1989 r. przeniósł się do Mediolanu, aby studiować wzornictwo przemysłowe i zarządzanie wzornictwem; później pracował z architektem Rodolfo Dordoni.
W 2002 roku, po pracy jako niezależny projektant, otworzył własne biuro w Mediolanie.
Wykonał kilka zleceń dla Driade w zakresie zarządzania projektami i doradztwa artystycznego , za Dornbracht Interiors i akcesoria 2Link, kuchnie Rational i Elt, meble ogrodowe Roda i wreszcie designerskie uchwyty dla Pamar.
Oprócz swojej pracy doradczej, Gordon pracuje jako projektant w zakresie mebli, oświetlenia i galanterii towary dla firm z branży: Bosa, CasaMilano, Desalto, DeVecchi, Elica, FontanaArte, Foscarini, Frag, Matteo Grassi, Mazzega, Minotti, Montina, Nobili Rubinetti, Pamar, PaolaC, Roda i Varaschin.

Filmy

Tagi

RODA, Gordon Guillaumier, Poduszka, Meble ogrodowe, Oświetlenie zewnętrzne, Latarnie, Lampy stołowe zewnętrzne, latarnia, Lampa stołowa zewnętrzna, Latarnie w stylu współczesnym, Lampiony z tkaniny, Latarnie z włókien syntetycznych, Batyline® latarnie, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Lampy stołowe z tkaniny na zewnątrz; Zewnętrzne lampy stołowe z włókien syntetycznych; Batyline® Zewnętrzne lampy stołowe, Zewnętrzne lampy stołowe LED, Lampy stołowe Direct Light Outdoor, Lampy stołowe zewnętrzne z ładowaniem przez USB

Napisz opinię

Lampa stołowa / przenośna Roda Pillow

Lampa stołowa / przenośna Roda Pillow

Obudowa z siatki, lekka i prawie przezroczysta, która przechwytuje światło emitowane przez smukłą podstawę z drewna tekowego: proste elementy składające się na PODUSZKĘ , lampę zewnętrzną zaprojektowaną do zawieszenia na gałęzi drzewa lub postawienia na ziemi, aby oświetlić otoczenie swoim światłem, bardziej intensywnym lub łagodnym, do zagospodarowania w zależności od potrzeb. Dzięki PILLOW, RODA dodaje oprawę oświetleniową do swojej gamy akcesoriów do użytku na zewnątrz. PILLOW jest wykonana z niektórych materiały tradycyjnie stosowane przez firmę RODA, takie jak naturalny teak na podstawę w kształcie oka, Canatex w kolorze piaskowym na pokrycie i elementy wykończeniowe, które wyznaczają boki latarni. Uchwyt wykonany z pasów w kolorze szarym pozwala na łatwe przenoszenie lub wieszanie PODUSZKI. Regulowane światło LED pozwala stworzyć intymną, relaksującą atmosferę w każdym otoczeniu, dzięki technologii dynamicznej bieli umożliwiającej wybór temperatur pośrednich, od ciepłej bieli 3000k do zimnej barwy 4000k. PILLOW jest ładowana za pomocą kabla zasilającego: światło jest włączane i dostrajane za pomocą sterowania dotykowego lub aplikacji. Dzięki temu dostosuj intensywność światła i użyj latarni jako lampy stojącej lub wiszącej, z PILLOW, RODA proponuje produkt idealnie zgodny z koncepcją wrażliwości i zdolnością do tworzenia emocjonalnej atmosfery, która jest niesamowicie wygodna i kojąca. „Obudowa z siatki, lekka i prawie przezroczysta, która przechwytuje światło emitowane przez smukłą podstawę z drewna tekowego: proste elementy składające się na latarnię PILLOW, oświetlenie zewnętrzne zaprojektowane do zawieszenia na gałęzi trzciny lub spoczywał na ziemi, aby oświetlić otoczenie swoim zawoalowanym i przytłumionym światłem”. (Gordon Guillaumier)

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek