SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stołek Roda Orson Zobacz większe

Stołek Roda Orson

KOD: 250sdrodaorson

ID: 141518

Rok produkcji2008
Rodzaj meblaStołek
ProjektantGordon Guillaumier
ProducentRoda

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Roda Orson

Składany stołek ogrodowy Batyline

Rodzaj: Stołek
Projektant: Gordon Guillaumier
Rok produkcji: 2008

Dane techniczne

66x58x37 cm

Opis

Kolekcja składanych krzeseł ogrodowych ORSON to reinterpretacja klasycznego fotela reżyserskiego we współczesnej tonacji. 
Stołek ORSON ma solidną konstrukcję z drewna tekowego z detalami ze stali nierdzewnej 304 elektropolerowanej; można go połączyć z fotelem wypoczynkowym lub wykorzystać jako „wesołe” siedzisko dzięki wygodzie, jaką daje siedzisko w tkaninie Batyline.

Idealne połączenie klasycznych mebli ogrodowych z drewna tekowego z nowoczesnym kształtem: tutaj to ORSON, kolekcja krzeseł zewnętrznych, leżaków i leżaków, charakteryzująca się harmonijnymi i krętymi liniami oraz umiejętną obróbką drewna. Od składanych foteli reżyserskich, ubranych w Batyline, które wydają się nosić wieczorową suknię, po leżaki z drewna tekowego zaprojektowane tak, aby zapewnić ergonomiczne i wygodne podparcie w idealnej równowadze między materiałem, kształtem i kolorem, ORSON to synteza szykownych mebli ogrodowych , z "burżuazyjnym" apelem.

Gordon Guillaumier

Gordon Guillaumier - zdjęcie projektantaUrodzony na Malcie w 1966 r. W 1989 r. przeniósł się do Mediolanu, aby studiować wzornictwo przemysłowe i zarządzanie wzornictwem; później pracował z architektem Rodolfo Dordoni.
W 2002 roku, po pracy jako niezależny projektant, otworzył własne biuro w Mediolanie.
Wykonał kilka zleceń dla Driade w zakresie zarządzania projektami i doradztwa artystycznego , za Dornbracht Interiors i akcesoria 2Link, kuchnie Rational i Elt, meble ogrodowe Roda i wreszcie designerskie uchwyty dla Pamar.
Oprócz swojej pracy doradczej, Gordon pracuje jako projektant w zakresie mebli, oświetlenia i galanterii towary dla firm z branży: Bosa, CasaMilano, Desalto, DeVecchi, Elica, FontanaArte, Foscarini, Frag, Matteo Grassi, Mazzega, Minotti, Montina, Nobili Rubinetti, Pamar, PaolaC, Roda i Varaschin.

Filmy

Tagi

RODA, Gordon Guillaumier, Orson, Meble ogrodowe, Stoły i krzesła, Taborety, Taborety ogrodowe, Taboret, Taboret ogrodowy, Taborety w stylu współczesnym, Taborety z tkaniny, Taborety z poliestru (PL), Taborety z włókien syntetycznych, Taborety składan

Napisz opinię

Stołek Roda Orson

Stołek Roda Orson

Kolekcja składanych krzeseł ogrodowych ORSON to reinterpretacja klasycznego fotela reżyserskiego we współczesnej tonacji.  Stołek ORSON ma solidną konstrukcję z drewna tekowego z detalami ze stali nierdzewnej 304 elektropolerowanej; można go połączyć z fotelem wypoczynkowym lub wykorzystać jako „wesołe siedzisko dzięki wygodzie, jaką daje siedzisko w tkaninie Batyline. Idealne połączenie kla...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek