SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sofa Moroso Josephine Vis-A-Vis Zobacz większe

Sofa Moroso Josephine Vis-A-Vis

KOD: 250sdmorosojosephinevis-a-vis

ID: 138415

Rok produkcji2017
Rodzaj meblaSofa
ProjektantGordon Guillaumier
ProducentMoroso

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Moroso Josephine Vis-A-Vis

Sofa 2-osobowa z tkaniny

Rodzaj: Sofa
Projektant: Gordon Guillaumier
Rok produkcji: 2017

Opis

Josephine ma ognioodporną piankę poliuretanową i włókno poliestrowe na drewnianej ramie. Stopy w jesionie lakierowanym. Ślizgi z polietylenu. Pokrywy kolekcji Josephine nie są zdejmowane.

Gordon Guillaumier

Gordon Guillaumier - zdjęcie projektantaUrodzony na Malcie w 1966 r. W 1989 r. przeniósł się do Mediolanu, aby studiować wzornictwo przemysłowe i zarządzanie wzornictwem; później pracował z architektem Rodolfo Dordoni.
W 2002 roku, po pracy jako niezależny projektant, otworzył własne biuro w Mediolanie.
Wykonał kilka zleceń dla Driade w zakresie zarządzania projektami i doradztwa artystycznego , za Dornbracht Interiors i akcesoria 2Link, kuchnie Rational i Elt, meble ogrodowe Roda i wreszcie designerskie uchwyty dla Pamar.
Oprócz swojej pracy doradczej, Gordon pracuje jako projektant w zakresie mebli, oświetlenia i galanterii towary dla firm z branży: Bosa, CasaMilano, Desalto, DeVecchi, Elica, FontanaArte, Foscarini, Frag, Matteo Grassi, Mazzega, Minotti, Montina, Nobili Rubinetti, Pamar, PaolaC, Roda i Varaschin.

Filmy

Tagi

Moroso, Gordon Guillaumier, Josephine, Sofy i fotele, Sofy, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Meble hotelowe, Sofy do poczekalni, Sofy hotelowe, Sofa, Sofa do poczekalni, Sofa hotelowa, Sofy w stylu współczesnym, Sofy tekstylne, Sofy dwuo

Napisz opinię

Sofa Moroso Josephine Vis-A-Vis

Sofa Moroso Josephine Vis-A-Vis

Josephine ma ognioodporną piankę poliuretanową i włókno poliestrowe na drewnianej ramie. Stopy w jesionie lakierowanym. Ślizgi z polietylenu. Pokrywy kolekcji Josephine nie są zdejmowane...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek