SCARABEO CERAMICHE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 172 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 172 elementów

SCARABEO CERAMICHE

Producent: Scarabeo Ceramiche

Firma Scarabeo została założona przez Giovanniego Calisti wraz z innymi partnerami w 1974 roku. W ciągu zaledwie kilku lat rodzina Calisti stała się jedynym właścicielem firmy. Firma rozpoczęła produkcję ceramicznych akcesoriów łazienkowych i stała się europejskim liderem w tej branży.

Firma nawiązała kontakt z najważniejszymi producentami wyposażenia łazienek na świecie. Tymczasem we Włoszech Scarabeo rozpoczął współpracę z firmami wysokiego kalibru, takimi jak: Ideal Standard, Cesame, Dolomite i Pozzi Ginori, pozyskując ważne technologiczne i produkcyjne know-how, eksperymentując z alternatywnymi materiałami produkcyjnymi, które pozwoliły firmie stać się bardziej konkurencyjną na rynku rynku

Sieć dystrybucji znacznie się rozwinęła i obecnie produkty Scarabeo są sprzedawane w ponad 40 krajach na całym świecie. Eksport nadal stanowi dwie trzecie działalności firmy dzięki systematycznemu podejściu do biznesu w Europie, Ameryce, na Bliskim Wschodzie, na Dalekim Wschodzie, w Afryce i Australii.

Pod koniec lat 90., po trudnym okresie spowodowanym wzrostem tendencję do outsourcingu produkcji i wprowadzania nietradycyjnych materiałów do akcesoriów łazienkowych, Scarabeo był w stanie natychmiast zareagować na nową dynamikę innowacji w tym sektorze. W 1998 roku Giovanni Calisti zaprezentował nową linię dedykowaną staromodnym umywalkom, reinterpretując je bardziej nowoczesnym, innowacyjnym designem. Dlatego Scarabeo postanowił uczynić umywalki głównym punktem łazienki. Dziś cel jest jeszcze bardziej ambitny: wyrobić sobie markę z branży wyposażenia łazienek, prezentując kompletne rozwiązania w zakresie wyposażenia łazienek, w pełni wykorzystując swoją pozycję rynkową i zaufanie klientów zbudowane na jej umywalkach.

W 2005 roku firma Scarabeo rozpoczęła działalność w zakresie wyposażenia łazienek i od tego czasu firma corocznie wprowadzała jedną lub dwie kompletne linie armatury łazienkowej.

Scarabeo, już dostawca umywalek i armatury sanitarnej do łazienek prestiżowych osiedli takich jak „The Palm ” i „The Loft” w Dubaju oraz „Crown Casino Hotel” w Melbourne otrzymały nagrodę Design Plus Award 2013. Ta prestiżowa nagroda jest przyznawana przez Niemiecką Radę ds. Wzornictwa i Niemiecką Izbę Handlową.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek