ZLEW

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Pojedynczy wbudowany zlewozmywak ceramiczny montowany na równi z blatem Scarabeo Ceramiche Up Zobacz większe

Pojedynczy wbudowany zlewozmywak ceramiczny montowany na równi z blatem Scarabeo Ceramiche Up

KOD: 250sdscarabeoceramicheup

ID: 235292

Rok produkcji2018
ProjektantEmo Design
ProducentScarabeo Ceramiche

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Scarabeo Ceramiche Up

Pojedynczy wbudowany zlewozmywak ceramiczny montowany na równi z blatem

Dane techniczne

cm 86x50

Opis

Scarabeo Ceramiche wykorzystuje próby i rozwój, aby otworzyć drogę do niezbadanego rynku dzięki ceramicznemu zlewowi kuchennemu UP, zaprojektowanemu przez Emo design.
UP to innowacyjny produkt inspirowany tradycją, propozycja kontrastująca z minimalistyczną stylistyką najszerzej dostępnych kuchni, ale też pozostająca w harmonii z nimi. Staje się elementem dekoracyjnym, centralnym punktem, oferującym wyjątkowy i osobisty charakter.
Kobiece i wyrafinowane linie tworzą wypukłą krawędź między umywalką a powierzchnią, a szczelina, która przełamuje tę harmonijną linię, wspomaga przepływ wody w kierunku środka umywalki.
Up występuje w wersji do wbudowania zlicowanej z powierzchnią, z jedną lub dwiema umywalkami.
Zlew jest również wyposażony w innowacyjny Scarabeo Bio System, połączony system ochrony antybakteryjnej i łatwy do czyszczenia, który zapewnia higienę i łatwość czyszczenia materiału ceramicznego.

Tagi

Scarabeo Ceramiche, Emo Design, Up, Zlewozmywaki, Zlewozmywaki i baterie kuchenne, zlew, Zlewozmywaki w stylu współczesnym, Zlewozmywaki ceramiczne, Materiały ceramiczne Zlewozmywaki, Zlewozmywaki pojedyncze, Zlewozmywaki podtynkowe, Zlewozmywaki do zabudowy

Napisz opinię

Pojedynczy wbudowany zlewozmywak ceramiczny montowany na równi z blatem Scarabeo Ceramiche Up

Pojedynczy wbudowany zlewozmywak ceramiczny montowany na równi z blatem Scarabeo Ceramiche Up

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek