UMYWALKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Umywalka ceramiczna prostokątna nablatowa Scarabeo Ceramiche Mizu Zobacz większe

Umywalka ceramiczna prostokątna nablatowa Scarabeo Ceramiche Mizu

KOD: 250sdscarabeoceramichemizu

ID: 235201

ProjektantEmo Design
ProducentScarabeo Ceramiche

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Scarabeo Ceramiche Mizu

Umywalka ceramiczna prostokątna nablatowa

Opis

Mizu , zaprojektowana przez Emo design, to elegancka umywalka ceramiczna. Stanowi innowacyjne rozwiązanie, które na nowo definiuje tradycyjną architekturę obiektu. Tutaj umywalka jest pomyślana jak bryła złożona z wielu elementów, które określają zewnętrzną powłokę. Centralny krój górnej zatyczki, który projektuje grafikę obiektu, odprowadza wodę do miski, w której ukryty jest otwór odpływowy.
Mizu wykracza poza klasyczną interpretację umywalki, według której maksymalne badania estetyczne ograniczały się do tej pory do ukrycia lub zamaskowania otworu odpływowego. Dzięki płynnym liniom Mizu uwalnia się od bycia pojemnikiem na wodę, stając się pojemnikiem mechanicznego systemu, drenażu.
Mizu jest wykonany z ceramiki i jest dostępny w kształcie okrągłym (średnica 44 cm) i prostokątnym (44x70 cm), wolnostojącym lub zabudowanym.
Mizu ozdabia łazienkę stylem i oryginalnością. Doskonale sprawdza się w rozwiązaniach mieszkaniowych lub na rynku kontraktowym.

Tagi

Scarabeo Ceramiche, Emo Design, Mizu, Umywalki, Umywalki i armatura łazienkowa, umywalka, Umywalki w stylu współczesnym, Umywalki ceramiczne, Materiały ceramiczne Umywalki, Umywalki nablatowe, Umywalki prostokątne

Napisz opinię

Umywalka ceramiczna prostokątna nablatowa Scarabeo Ceramiche Mizu

Umywalka ceramiczna prostokątna nablatowa Scarabeo Ceramiche Mizu

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek