SZAFKA POD UMYWALKĘ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sekcyjna szafka na ubrania Scarabeo Ceramiche Phorma Zobacz większe

Sekcyjna szafka na ubrania Scarabeo Ceramiche Phorma

KOD: 250sdscarabeoceramichephorma

ID: 235228

Rok produkcji2018
ProducentScarabeo Ceramiche

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Scarabeo Ceramiche Phorma

Sekcyjna szafka na ubrania

Opis

PHORMA to nowa wieloaspektowa kolekcja mebli łazienkowych od Scarabeo. Idealna równowaga między ukośnymi i prostymi liniami, ostrymi krawędziami, geometrycznymi kształtami i modułowością.
PHORMA jest wszechstronna i dostępna w ponad 70 kompozycjach, co oznacza, że można ją dostosować do dużych i małych łazienek, nie tracąc przy tym eleganckich linii. Kształty, wymiary i różne wykończenia tworzą idealną równowagę rytmów i kombinacji, które są proste, zrównoważone i symetryczne.
Wyrafinowany i współczesny obraz, nawet w szczegółach. Duże szuflady i szafki do przechowywania najczęściej używanych przedmiotów.
Dostępna w białym lakierowanym wykończeniu, z jasnego i ciemnego drewna, PHORMA to nowe rozwiązanie Scarabeo dla kompletnej i skoordynowanej łazienki, charakteryzujące się zasadniczym designem z praktycznymi powierzchniami i odpornymi materiałami.

Tagi

Scarabeo Ceramiche, Phorma, szafki podumywalkowe, meble łazienkowe, szafka podumywalkowa, szafki podumywalkowe w stylu współczesnym, drewniane szafki podumywalkowe, szafki podumywalkowe wiszące, szafki podumywalkowe pojedyncze, szafki podumywalkowe z szufladami, szafki podumywalkowe segmentowe

Napisz opinię

Sekcyjna szafka na ubrania Scarabeo Ceramiche Phorma

Sekcyjna szafka na ubrania Scarabeo Ceramiche Phorma

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek