SZAFKA POD UMYWALKĘ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Metalowa szafka na kosmetyki z wieszakiem na ręczniki Scarabeo Ceramiche Solid Zobacz większe

Metalowa szafka na kosmetyki z wieszakiem na ręczniki Scarabeo Ceramiche Solid

KOD: 250sdscarabeoceramichesolid

ID: 235246

Rok produkcji2020
ProducentScarabeo Ceramiche

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Scarabeo Ceramiche Solid

Metalowa szafka na kosmetyki z wieszakiem na ręczniki

Opis

Po raz kolejny Scarabeo interpretuje przestrzeń łazienki za pomocą nowego systemu, który oferuje atrakcyjną estetykę, funkcjonalność i wysoki poziom indywidualizacji.
Jej nazwa to SOLID , piąta esencja wszechstronności . Wiele elementów można doskonale łączyć, tworząc rozwiązania projektowe, które zaspokoją wszystkie potrzeby i gusta.
Imponująca metalowa konstrukcja, dostępna w matowych kolorach czarnym, szarym i gołębim szarym, wyposażona w drążek typu tower, pasuje do wszystkich umywalek z kolekcji Teorema 2.0 o wymiarach 80 cm i 100 cm.
Dodanie drewnianej półki sprawia, że konstrukcja staje się blatem dla ponad 100 modeli umywalek lezących. Co więcej, ceramikę do umywalki można wybrać spośród ośmiu kolorów, aby stworzyć niepowtarzalną, spersonalizowaną tożsamość Twojej łazienki.
Dolna część konstrukcji może służyć jako pojemnik z półką lub szuflady o wysokości 20 cm i 30 cm. Oba rozwiązania są dostępne w 5 drewnianych wykończeniach (Alpaca, Cesio Verde, Macassar, Rovere Brizzo i Rovere Nodato).
SOLID uzupełniają metalowe akcesoria, które można przymocować do ściany lub umieścić na umywalce, aby zwiększyć przestrzeń do przechowywania, jednocześnie oferując kreatywne opcje dla w pełni funkcjonalnej, kompletnej łazienki.
Akcesoria, półki i szuflady można wykorzystać do samodzielnego udekorowania przestrzeni, bez użycia konstrukcji, z mocowaniem do ściany lub na podłodze w przypadku umywalki podwieszanej.

Tagi

Scarabeo Ceramiche, Solid, Szafki podumywalkowe, Meble łazienkowe, szafka podumywalkowa, Szafki podumywalkowe w stylu współczesnym, Szafki podumywalkowe metalowe, Szafki podumywalkowe stojące, Szafki podumywalkowe pojedyncze, Szafki podumywalkowe z wieszakiem na ręczniki

Napisz opinię

Metalowa szafka na kosmetyki z wieszakiem na ręczniki Scarabeo Ceramiche Solid

Metalowa szafka na kosmetyki z wieszakiem na ręczniki Scarabeo Ceramiche Solid

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek