UMYWALKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Umywalka ceramiczna prostokątna nablatowa Scarabeo Ceramiche Teorema 2.0 Zobacz większe

Umywalka ceramiczna prostokątna nablatowa Scarabeo Ceramiche Teorema 2.0

KOD: 250sdscarabeoceramicheteorema2.0

ID: 235274

ProjektantGiovanni Calisti
ProducentScarabeo Ceramiche

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Scarabeo Ceramiche Teorema 2.0

Umywalka ceramiczna prostokątna nablatowa

Dane techniczne

dorsz. 5101 - 60x40 cm
kod. 5102 - 80x40 cm

Opis

Surowość, elegancja i prostota to słowa, które od zawsze najlepiej opisują TEOREMĘ, ponadczasową kolekcję umywalek zaprojektowaną przez Giovanniego Calisti.
W nowej wersji 2.0 umywalka ma jeszcze czystszy i bardziej wyrafinowany design, dzięki cieńszym krawędziom, z maksymalnym wymiarem zaledwie 6 mm.
Dostępny w wersji nakładanej lub wpuszczanej, z otworem na baterię lub bez, po raz kolejny okazuje się bardzo wszechstronny i doskonały w każdym ustawieniu.

Tagi

Scarabeo Ceramiche, Giovanni Calisti, Teorema 2.0, Umywalki, Umywalki i armatura łazienkowa, umywalka, Umywalki w stylu współczesnym, Umywalki ceramiczne, Materiały ceramiczne Umywalki, Umywalki nablatowe, Umywalki pojedyncze, Umywalki prostokątne

Napisz opinię

Umywalka ceramiczna prostokątna nablatowa Scarabeo Ceramiche Teorema 2.0

Umywalka ceramiczna prostokątna nablatowa Scarabeo Ceramiche Teorema 2.0

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek