BLAT POD UMYWALKĘ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Blat umywalkowy z płyty Scarabeo Ceramiche Plana Zobacz większe

Blat umywalkowy z płyty Scarabeo Ceramiche Plana

KOD: 250sdscarabeoceramicheplana

ID: 235229

Rok produkcji2020
ProducentScarabeo Ceramiche

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Scarabeo Ceramiche Plana

Blat umywalkowy z płyty

Dane techniczne

60, 80, 100 cm

Opis

PLANA to nowy total look zaprojektowany i stworzony przez Scarabeo dla nowoczesnej, niezbędnej i niezwykle funkcjonalnej łazienki.
Duży projekt, którego bohaterem jest Scarabeo, proponujący kompletną koncepcję łazienki obejmującą nie tylko szeroką gamę rozwiązań ceramicznych, ale także możliwość dopasowania jej do rodzaju mebli spełniających potrzeby estetyczne i magazynowe publiczności .
PLANA jest racjonalna i bardzo wszechstronna. Blacha gięta, dostępna w 3 wymiarach (60, 80 i 100 cm) oraz 3 wykończeniach (czarny mat, szary i gołębi szary), gdzie można umieścić każdy rodzaj umywalki nablatowej. Niewielka powierzchnia dla trwałego i nowatorskiego projektu
Przestrzeń do przechowywania pozwala na szeroki wybór: drewniane szuflady i półki w kilku wymiarach i z różnymi wykończeniami, które można łatwo umieścić, aby tworzyć różne i niestandardowe kombinacje odpowiadające gustom lub potrzebom ludzi, począwszy od drewna, np. Alpaca al Cesio verde, od Macassar do Rovere Brizzolato do Rovere Nodato.

Tagi

Scarabeo Ceramiche, Plana, Blaty umywalkowe, Meble łazienkowe, blat umywalkowy, Blaty umywalkowe w stylu współczesnym, Blaty umywalkowe metalowe, Blaty umywalkowe płytowe, Blaty umywalkowe pojedyncze

Napisz opinię

Blat umywalkowy z płyty Scarabeo Ceramiche Plana

Blat umywalkowy z płyty Scarabeo Ceramiche Plana

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek