SZAFKA POD UMYWALKĘ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Pojedyncza ścienna szafka na kosmetyki toaletowe Scarabeo Ceramiche Slide Zobacz większe

Pojedyncza ścienna szafka na kosmetyki toaletowe Scarabeo Ceramiche Slide

KOD: 250sdscarabeoceramicheslide

ID: 235242

Rok produkcji2020
ProjektantEmo Design
ProducentScarabeo Ceramiche

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Scarabeo Ceramiche Slide

Pojedyncza ścienna szafka na kosmetyki toaletowe

Opis

SLIDE zmniejsza złożoność mebli łazienkowych dzięki zastosowaniu elementów funkcjonalnych, takich jak półki i wsporniki boczne, które pełnią rolę jednostki nośnej dla całej konstrukcji.
Wsporniki z malowanej blachy, wiercone laserowo mogą pomieścić drewniane półki o różnej wielkości, tworząc w ten sposób elementy z otwartym frontem lub półki z nieskończoną ilością spersonalizowanych opcji.
SLIDE to synonim elastyczności i wszechstronności: dwie blaszane boki są dostępne w matowej czerni, szarości i gołębim szarym wykończeniu oraz w rozmiarach 60 cm, 90 cm i 120 cm, aby zapewnić objętość, ruch i swobodę. Drewniane blaty oferowane są w 5 esencjach drzewnych (Alpaka, Cesio Verde, Macassar, Rovere Brizzo i Rovere Nodato) i na życzenie mogą być przycięte na wymiar.
SLIDE to bardzo poręczne rozwiązanie dzięki łatwemu montażowi na ścianie i rozsądnej cenie, które można łączyć z ponad 100 modelami umywalek Scarabeo w 9 różnych wersjach kolorystycznych.

Tagi

Scarabeo Ceramiche, Emo Design, Slide, Szafki podumywalkowe, Meble łazienkowe, szafka podumywalkowa, Szafki podumywalkowe w stylu współczesnym, Szafki podumywalkowe z drewna, Szafki pod umywalki metalowe, Szafki podumywalkowe z płytą, Szafki podumywalkowe naścienne, Szafki pod umywalki pojedyncze

Napisz opinię

Pojedyncza ścienna szafka na kosmetyki toaletowe Scarabeo Ceramiche Slide

Pojedyncza ścienna szafka na kosmetyki toaletowe Scarabeo Ceramiche Slide

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek