UMYWALKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Prostokątna umywalka ceramiczna wpuszczana w blat Scarabeo Ceramiche Moon Zobacz większe

Prostokątna umywalka ceramiczna wpuszczana w blat Scarabeo Ceramiche Moon

KOD: 250sdscarabeoceramichemoon

ID: 235220

ProjektantMassimiliano Braconi
ProducentScarabeo Ceramiche

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Scarabeo Ceramiche Moon

Prostokątna umywalka ceramiczna wpuszczana w blat

Dane techniczne

Kod 5511: 42x42
Kod 5512: 70x42

Opis

Przyszedł czas na MOON, wielkogabarytową umywalkę ze smukłym rdzeniem. Szeroka miska zapewnia atrakcyjny i niezwykły kontrast z jasnymi krawędziami, które mają tylko kilka milimetrów grubości. Jego elegancki, stonowany design odzwierciedla połączenie piękna i praktyczności. Nadaje się do każdego rodzaju środowiska domowego, jego wymiary sprawiają, że jest to bardzo praktyczny element, który można zainstalować nawet w domach z jedną łazienką.
Rygorystycznie wykonana we Włoszech, MOON jest wykonana z ceramiki i jest proponowana w dziesięciu różnych konfiguracjach umywalki wraz z wyposażeniem sanitarnym.

Tagi

Scarabeo Ceramiche, Massimiliano Braconi, Moon, Umywalki, Umywalki i armatura łazienkowa, umywalka, Umywalki w stylu współczesnym, Umywalki ceramiczne, Materiały ceramiczne Umywalki, Umywalki wpuszczane, Umywalki pojedyncze, Umywalki prostokątne

Napisz opinię

Prostokątna umywalka ceramiczna wpuszczana w blat Scarabeo Ceramiche Moon

Prostokątna umywalka ceramiczna wpuszczana w blat Scarabeo Ceramiche Moon

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek