UMYWALKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Umywalka ceramiczna nablatowa kwadratowa z przelewem Scarabeo Ceramiche TEOREMA 2.0 QUADROTTO Zobacz większe

Umywalka ceramiczna nablatowa kwadratowa z przelewem Scarabeo Ceramiche TEOREMA 2.0 QUADROTTO

KOD: 250sdscarabeoceramicheteorema2.0quadrotto

ID: 235180

ProducentScarabeo Ceramiche

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Scarabeo Ceramiche TEOREMA 2.0 QUADROTTO

Umywalka ceramiczna nablatowa kwadratowa z przelewem

Dane techniczne

46x46 cm
60x46 cm
80x46 cm
50,5x39,5 cm

Opis

DECORLAB - Nowe kształty i wzory ceramiki Scarabeo.
Ciągłe badania nad jakością i standardami wizualnymi zawsze były nieodłączną częścią Scarabeo Ceramiche i są kontynuacją koncepcji nastroju DecorLab: eksperymentalnej eksploracji, która stosuje się do dekoracji wszystkich technologii oferowanych w tego typu zastosowaniach.

Zaowocowało to czterema nowymi rodzajami dekoracji ceramicznych o gwarantowanych efektach pod względem wyglądu i kształtu, wzbogaconych innowacyjnymi połączeniami o niezaprzeczalnym oddziaływaniu wizualnym. Nowy pomysł na elegancką i spersonalizowaną łazienkę, przekształconą w wyjątkową i modną oprawę.

Quadrotto, Sfere, Rigo i Neutro to cztery najnowsze wzory zaproponowane przez Scarabeo:

QUADROTTO
- Reliefowa dekoracja, dostępna w wielu kolorach i zastosowanie na zewnątrz kolekcji umywalek Teorema 2.0. Tekstura ma motyw w kształcie rombu z kontrastującym efektem wizualnym i dotykowym z ceramiką.

SFERE - Wypukły wzór dostępny w całej gamie kolorów i stosowany na zewnątrz i wewnątrz kolekcji umywalek Glam. Dekoracja została zaprojektowana specjalnie w celu nadania powierzchni ceramicznej „wibracji chromatycznej materiału”, która jest wyczuwalna w dotyku.

RIGO - Linearna geometryczna dekoracja reliefowa, dostępna w wielu modnych kolorach i stosowana wyłącznie na zewnątrz kolekcji umywalek Teorema 2.0. Ten rodzaj wzoru tworzy dynamiczny efekt 3D, który jest zupełnie nowy w stosunku do obecnych powierzchni ceramicznych.

NEUTRO - Niezwykle elegancka reliefowa dekoracja i alternatywa z niesamowitym efektem wizualnym w różnych kolorach. Efekt ton w ton, który tworzy atrakcyjny kontrast między nieprzezroczystą teksturą a połyskiem ceramiki. Rezultatem jest umywalka o niezwykle wyrafinowanych funkcjach wizualnych i dotykowych.

Nowe dekoracje SFERE i RIGO są również proponowane w rozwiązaniu FASCIA, mającym zastosowanie zarówno do wnętrza, jak i na zewnątrz wszystkich umywalek w Glam kolekcja. Pomysł dekoracyjny, który dodatkowo uatrakcyjnia umywalkę w najmodniejszym wydaniu.

Tagi

Scarabeo Ceramiche, Decorlab, Umywalki, Umywalki i armatura łazienkowa, umywalka, Umywalki w stylu współczesnym, Umywalki ceramiczne, Umywalki z materiałów ceramicznych, Umywalki nablatowe, Umywalki pojedyncze, Umywalki kwadratowe, Umywalki z przelewem

Napisz opinię

Umywalka ceramiczna nablatowa kwadratowa z przelewem Scarabeo Ceramiche TEOREMA 2.0 QUADROTTO

Umywalka ceramiczna nablatowa kwadratowa z przelewem Scarabeo Ceramiche TEOREMA 2.0 QUADROTTO

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek