PRYSZNICE I WYPOSAŻENIE PRYSZNICÓW

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Brodzik ceramiczny prostokątny podtynkowy Scarabeo Ceramiche STEP Zobacz większe

Brodzik ceramiczny prostokątny podtynkowy Scarabeo Ceramiche STEP

KOD: 250sdscarabeoceramichestep

ID: 235294

ProducentScarabeo Ceramiche

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Scarabeo Ceramiche STEP

Brodzik ceramiczny prostokątny podtynkowy

Dane techniczne

Sp/Th. 28 mm

Opis

KROK to nowy pomysł w brodzikach prysznicowych, który jest rewolucyjny w swoim rodzaju, ma świetny wygląd i doskonale nadaje się w każdym kontekście z nieograniczonymi możliwościami adaptacji.

Opatentowany przez Scarabeo, STEP nie jest prostym brodzikiem, ale powierzchnią ceramiczną, wykonaną w jednym bloku o grubości 28mm, który można przyciąć na wymiar podczas montażu i doskonale nadaje się do montażu zlicowanego z piętro. Rozwiązanie, które eliminuje wszelkie problemy związane z rozmiarem pod względem powierzchni i grubości, ponieważ można je zmieścić w dowolnym miejscu z niezwykłą łatwością.

STEP został zaprojektowany z myślą o zrównoważeniu środowiskowym: ceramika produkowana na skalę przemysłową ponownie wykorzystuje wszystkie mieszaniny i pozostałości z procesu produkcyjnego.

Rezultatem jest plastyczny materiał, który jest niezwykle odporny na najczęstsze zastosowania i nadaje się do najbardziej ekstremalnych warunków środowiskowych. Jest wodoodporny, wytrzymuje obciążenia do 1000kg i jest odporny na uderzenia, otarcia i plamy. Jest odporny na szoki termiczne i niekorzystne warunki pogodowe, jest całkowicie antypoślizgowy, a faktura powierzchni, która jest dostępna w różnych kolorach (biały, czarny, cementowy,
szarobrązowy i brązowy), nie powoduje przez światło.

Idealny materiał na mocny i trwały brodzik, idealny do każdego rodzaju łazienki mieszkalnej lub biurowej, a także do użytku na zewnątrz.

Higienicznie bezpieczny, STEP to najnowsze osiągnięcie w świecie pryszniców, połączenie rzemiosła i przemysłu, natury i ekologii.

Tagi

Scarabeo Ceramiche, Brodziki, Prysznice i wanny, brodziki, Brodziki w stylu współczesnym, Brodziki ceramiczne, Materiały ceramiczne Brodziki, Montaż podtynkowy Brodziki, Brodziki prostokątne

Napisz opinię

Brodzik ceramiczny prostokątny podtynkowy Scarabeo Ceramiche STEP

Brodzik ceramiczny prostokątny podtynkowy Scarabeo Ceramiche STEP

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek