UMYWALKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Nablatowa prostokątna ceramiczna umywalka z ręcznym spłukiwaniem Scarabeo Ceramiche MINI Soft Zobacz większe

Nablatowa prostokątna ceramiczna umywalka z ręcznym spłukiwaniem Scarabeo Ceramiche MINI Soft

KOD: 250sdscarabeoceramicheminisoft

ID: 235243

Rok produkcji2017
ProjektantEmo Design
ProducentScarabeo Ceramiche

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Scarabeo Ceramiche MINI Soft

Nablatowa prostokątna ceramiczna umywalka z ręcznym spłukiwaniem

Dane techniczne

cm 45x22x10H
cm 38x22x10H
cm 30x22x10H

Opis

Dzięki rygorystycznemu i czystemu wzornictwu umywalka SOFT podkreśla zdolność firmy do wykorzystania ceramiki, która osiąga tutaj wysoki poziom wyrazistości.
Czysta i niezwykle cienka krawędź (zaledwie kilka milimetrów) kontrastuje z delikatnymi i gładkimi liniami niecki, które towarzyszą przepływowi wody.
Dostępne w wersji naściennej i nakładanej

Tagi

Scarabeo Ceramiche, Emo Design, Soft, Umywalki do rąk, Umywalki i armatura łazienkowa, Umywalki do rąk, Ceramiczne umywalki do rąk, Materiały ceramiczne Umywalki do rąk, Umywalki nablatowe, Prostokątne umywalki do rąk

Napisz opinię

Nablatowa prostokątna ceramiczna umywalka z ręcznym spłukiwaniem Scarabeo Ceramiche MINI Soft

Nablatowa prostokątna ceramiczna umywalka z ręcznym spłukiwaniem Scarabeo Ceramiche MINI Soft

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek