OŚWIETLENIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa inspirowana Rich Brilliant Willing Cinema Zobacz większe

Tylko online

Rich Brilliant Willing Cinema

KOD: BSSsdCinema

ID: 46236

Ten produkt wykonywany jest wyłącznie na zamówienie.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Rich Brilliant Willing Cinema

Lampa na indywidualne zamówienie. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń (77 545 42 50) lub napisz ([email protected]) do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Marka Rich Brilliant Willing

Jako wielokrotnie nagradzana, niezależna firma projektowo-produkcyjna z siedzibą w Industry City na Brooklynie, RBW jest marką dla architektów i projektantów poszukujących wyższej jakości światła. Wsłuchując się uważnie w potrzeby ich klientów, myślące przyszłościowo, oparte na technologii podejście RBW tworzy niezwykłe rozwiązania oświetleniowe - produkty, które przybierają niespotykane dotąd kształty lub wprowadzają subtelne ulepszenia w znanych formach. Każda z ich kolekcji uosabia odrębną osobowość, zachowując jednocześnie cechy charakterystyczne rodzinnego DNA RBW: intuicyjną łatwość i prostotę. Integralność rzemiosła i materiału. Wysokiej jakości oświetlenie z zabawnym punktem widzenia. Skrupulatnie zaprojektowane do szerokiego zakresu zastosowań, oświetlenie RBW jest instalowane na całym świecie, od renomowanej restauracji Noma w Kopenhadze po biura firmy zty Fortune 500 w całych Stanach Zjednoczonych. Dokładnie zainwestowani w sukces ich klientów, jesteśmy również dumni z zapewniania doskonałej obsługi. Dostarczamy szybko i niezawodnie, a nasi specjaliści ds. Produktu są zawsze na wezwanie. Niezależnie od tego, czy chcesz omówić opcje wykończenia, czy też naukę o przyciemnianiu, zawsze chętnie porozmawiamy.

Napisz opinię

Rich Brilliant Willing Cinema

Rich Brilliant Willing Cinema

Lampa Rich Brilliant Willing Cinema oświetlenie produkowane na zamówienie Wysoka jakość korzystna cena. Zapytaj również o inne modele lamp.
Negocjacja ceny

Aktualna cena: 0.00 zł

 

* Pola wymagane


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć