OŚWIETLENIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa inspirowana Rich Brilliant Willing Cinema Zobacz większe

Tylko online

Rich Brilliant Willing Cinema

KOD: BSSsdCinema

ID: 46236

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Rich Brilliant Willing Cinema

Lampa na indywidualne zamówienie. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń (77 545 42 50) lub napisz (biu[email protected]) do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Marka Rich Brilliant Willing

Jako wielokrotnie nagradzana, niezależna firma projektowo-produkcyjna z siedzibą w Industry City na Brooklynie, RBW jest marką dla architektów i projektantów poszukujących wyższej jakości światła. Wsłuchując się uważnie w potrzeby ich klientów, myślące przyszłościowo, oparte na technologii podejście RBW tworzy niezwykłe rozwiązania oświetleniowe - produkty, które przybierają niespotykane dotąd kształty lub wprowadzają subtelne ulepszenia w znanych formach. Każda z ich kolekcji uosabia odrębną osobowość, zachowując jednocześnie cechy charakterystyczne rodzinnego DNA RBW: intuicyjną łatwość i prostotę. Integralność rzemiosła i materiału. Wysokiej jakości oświetlenie z zabawnym punktem widzenia. Skrupulatnie zaprojektowane do szerokiego zakresu zastosowań, oświetlenie RBW jest instalowane na całym świecie, od renomowanej restauracji Noma w Kopenhadze po biura firmy zty Fortune 500 w całych Stanach Zjednoczonych. Dokładnie zainwestowani w sukces ich klientów, jesteśmy również dumni z zapewniania doskonałej obsługi. Dostarczamy szybko i niezawodnie, a nasi specjaliści ds. Produktu są zawsze na wezwanie. Niezależnie od tego, czy chcesz omówić opcje wykończenia, czy też naukę o przyciemnianiu, zawsze chętnie porozmawiamy.

Napisz opinię

Rich Brilliant Willing Cinema

Rich Brilliant Willing Cinema

Lampa Rich Brilliant Willing Cinema oświetlenie produkowane na zamówienie Wysoka jakość korzystna cena. Zapytaj również o inne modele lamp.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek