OŚWIETLENIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa inspirowana by luum bangle Zobacz większe

Tylko online

Luum Bangle

KOD: BSSsdbangle

ID: 46243

 Ten produkt jest wykonywany na zamówienie.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Luum Bangle

Lampa na indywidualne zamówienie. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń (77 545 42 50) lub napisz ([email protected]) do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Marka Luum

Niezależnie od tego, czy jest to zamarznięta w powietrzu kropla deszczu, biała wstęga energii czy eksplozja fajerwerków, pozostajemy pod wpływem otaczającego ich świata: postanowiliśmy przekształcić naturalne zjawiska w rzeźbiarskie elementy wyposażenia, które przekształcają wnętrza. Ich celem jest uchwycenie ruchu i utrwalenie go w postaci światła. Założone w 2015 roku przez dyrektora kreatywnego Chrisa Foxa, Luum to londyńskie studio projektowe, które produkuje samodzielną kolekcję wielkoformatowego oświetlenia, elementów wykonanych na zamówienie i wykonywanych na zamówienie klientów z sektorów mieszkaniowego, hotelarskiego i komercyjnego. Nasz zespół wywodzi się wyłącznie ze środowiska projektowego, co oznacza, że ich kolekcje oświetlenia są definiowane przez eksperymenty estetyczne, oryginalny kierunek projektowania i fachową wiedzę na temat produkcji z ichi partnerami produkcyjnymi. Każdy element jest ręcznie robiony w Wielkiej Brytanii i starannie kierujemy każdą częścią procesu, od wstępnej koncepcji, przez projekt i prototypowanie, aż po montaż.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek