OŚWIETLENIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa inspirowana by luum bangle Zobacz większe

Tylko online

Luum Bangle

KOD: BSSsdbangle

ID: 46243

Ten produkt wykonywany jest wyłącznie na zamówienie.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Luum Bangle

Lampa na indywidualne zamówienie. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń (77 545 42 50) lub napisz ([email protected]) do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Marka Luum

Niezależnie od tego, czy jest to zamarznięta w powietrzu kropla deszczu, biała wstęga energii czy eksplozja fajerwerków, pozostajemy pod wpływem otaczającego ich świata: postanowiliśmy przekształcić naturalne zjawiska w rzeźbiarskie elementy wyposażenia, które przekształcają wnętrza. Ich celem jest uchwycenie ruchu i utrwalenie go w postaci światła. Założone w 2015 roku przez dyrektora kreatywnego Chrisa Foxa, Luum to londyńskie studio projektowe, które produkuje samodzielną kolekcję wielkoformatowego oświetlenia, elementów wykonanych na zamówienie i wykonywanych na zamówienie klientów z sektorów mieszkaniowego, hotelarskiego i komercyjnego. Nasz zespół wywodzi się wyłącznie ze środowiska projektowego, co oznacza, że ich kolekcje oświetlenia są definiowane przez eksperymenty estetyczne, oryginalny kierunek projektowania i fachową wiedzę na temat produkcji z ichi partnerami produkcyjnymi. Każdy element jest ręcznie robiony w Wielkiej Brytanii i starannie kierujemy każdą częścią procesu, od wstępnej koncepcji, przez projekt i prototypowanie, aż po montaż.

Napisz opinię

Luum Bangle

Luum Bangle

Lampa Luum Bangle oświetlenie produkowane na zamówienie Wysoka jakość korzystna cena. Zapytaj również o inne modele lamp.
Negocjacja ceny

Aktualna cena: 0.00 zł

 

* Pola wymagane


Payments

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek