OŚWIETLENIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa inspirowana Facon de venise Limelight Zobacz większe

Tylko online

Facon De Venise Limelight

KOD: BSSsdLL2K

ID: 46015

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Facon De Venise Limelight

Lampa na indywidualne zamówienie. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń (77 545 42 50) lub napisz ([email protected]) do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Marka Facon De Venise

Samo Venise (Facon de Venise) została założona w 2006 roku i ma siedzibę w Wenecji we Włoszech. Sama Wenecja specjalizuje się w opisywaniu i odkrywaniu nowych miejsc i fantazji, efektów świetlnych, kolorów i załamań światła. Nowe kreacje Facon de Venise pochodzą z samego serca Wenecji i jej tradycji, oferując atrakcyjny, współczesny styl.

Napisz opinię

Facon De Venise Limelight

Facon De Venise Limelight

Lampa Facon De Venise Limelight oświetlenie produkowane na zamówienie Wysoka jakość korzystna cena. Zapytaj również o inne modele lamp.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek