OŚWIETLENIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa inspirowana El Torrent Laola Zobacz większe

Tylko online

El Torrent Laola

KOD: BSSsdLO.001A

ID: 45971

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
El Torrent Laola

Lampa na indywidualne zamówienie. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń (77 545 42 50) lub napisz ([email protected]) do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Marka El Torrent

W małym warsztacie wiejskiego domu - Can Torrent - w Mieres, Przedpirenejskie miasto między Barceloną a Francją: to miejsce, w którym w 1997 roku narodził się nasz projekt. Ich oprawy są wykonywane ręcznie z pełnym zaangażowaniem, zgodnie z wymaganiami projektów i wyłączną wyobraźnią ich klientów. Kupując oprawę El Torrent, stajesz się posiadaczem wyjątkowego elementu wyposażonego w najnowszą technologię i subtelny design, który zapewnia ciepło i wygodę w każdym otoczeniu. Wszystkie rodzaje opraw dekoracyjnych, które dostosowują się do każdej przestrzeni dzięki Twoim artystycznym materiałom i wykończeniom. Inspirujące środowisko w sercu natury tworzy najbardziej innowacyjne projekty. Ich lampy są wykonywane ręcznie z całkowitym poświęceniem, zgodnie z najbardziej ekskluzywnymi projektami i kombinacjami.

Napisz opinię

El Torrent Laola

El Torrent Laola

Lampa El Torrent Laola oświetlenie produkowane na zamówienie Wysoka jakość korzystna cena. Zapytaj również o inne modele lamp.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek