OŚWIETLENIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa inspirowana Manooi Rio Zobacz większe

Tylko online

Manooi Rio

KOD: BSSsdRio

ID: 46069

Ten produkt wykonywany jest wyłącznie na zamówienie.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Manooi Rio

Lampa na indywidualne zamówienie. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń (77 545 42 50) lub napisz ([email protected]) do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Marka Manooi

Poprzez ich nową kolekcję staramy się zachować równowagę między nowoczesnością a tradycją, poprzez innowacje i kunszt, prostotę i luksus. Nieustannie pracując nad doskonaleniem ich produktów, ich podstawowe wartości pozostają niezmienne: nieograniczona twórczość artystyczna, ekskluzywność i bezkompromisowa jakość. Do montażu ich produktów dobieramy najlepsze surowce. Dotyczy to wszystkich stosowanych przez ich kryształów, zawieszeń, kabli i materiałów pomocniczych. Kryształ działa jak pryzmat: im wyższa zawartość ołowiu w szkle, tym lepiej rozprasza światło. Dlatego do montażu żyrandoli Manooi używają wyłącznie najwyższej jakości kryształów dostępnych na całym świecie. Każdy element spośród tysięcy w ich kryształowych wisiorkach o pełnym szlifie jest zawieszony na niklowanych pierścieniach, a konstrukcja składa się z polerowanej stali nierdzewnej lub wysokiej jakości miedzi. Jak zawsze, każde dzieło w ich Kolekcjach Manooi jest składane ręcznie w ich własnym warsztacie. Uwielbiamy kryształ za jakość odbijanego światła. Podczas gdy żyrandole kryształowe wykonane na zamówienie pozostają ich uznanym, międzynarodowym produktem flagowym, ich pasja doprowadziła ich do poszukiwania innych wspaniałych materiałów z nadzieją, że wyjdziemy poza kryształ.

Napisz opinię

Manooi Rio

Manooi Rio

Lampa Manooi Rio oświetlenie produkowane na zamówienie Wysoka jakość korzystna cena. Zapytaj również o inne modele lamp.
Negocjacja ceny

Aktualna cena: 0.00 zł

 

* Pola wymagane


Payments

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek