OŚWIETLENIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa inspirowana Manooi Rio Zobacz większe

Tylko online

Manooi Rio

KOD: BSSsdRio

ID: 46069

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Manooi Rio

Lampa na indywidualne zamówienie. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń (77 545 42 50) lub napisz (biu[email protected]) do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Marka Manooi

Poprzez ich nową kolekcję staramy się zachować równowagę między nowoczesnością a tradycją, poprzez innowacje i kunszt, prostotę i luksus. Nieustannie pracując nad doskonaleniem ich produktów, ich podstawowe wartości pozostają niezmienne: nieograniczona twórczość artystyczna, ekskluzywność i bezkompromisowa jakość. Do montażu ich produktów dobieramy najlepsze surowce. Dotyczy to wszystkich stosowanych przez ich kryształów, zawieszeń, kabli i materiałów pomocniczych. Kryształ działa jak pryzmat: im wyższa zawartość ołowiu w szkle, tym lepiej rozprasza światło. Dlatego do montażu żyrandoli Manooi używają wyłącznie najwyższej jakości kryształów dostępnych na całym świecie. Każdy element spośród tysięcy w ich kryształowych wisiorkach o pełnym szlifie jest zawieszony na niklowanych pierścieniach, a konstrukcja składa się z polerowanej stali nierdzewnej lub wysokiej jakości miedzi. Jak zawsze, każde dzieło w ich Kolekcjach Manooi jest składane ręcznie w ich własnym warsztacie. Uwielbiamy kryształ za jakość odbijanego światła. Podczas gdy żyrandole kryształowe wykonane na zamówienie pozostają ich uznanym, międzynarodowym produktem flagowym, ich pasja doprowadziła ich do poszukiwania innych wspaniałych materiałów z nadzieją, że wyjdziemy poza kryształ.

Napisz opinię

Manooi Rio

Manooi Rio

Lampa Manooi Rio oświetlenie produkowane na zamówienie Wysoka jakość korzystna cena. Zapytaj również o inne modele lamp.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek