OŚWIETLENIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa inspirowana by luum raindrop Zobacz większe

Tylko online

Luum Raindrop

KOD: BSSsdraindrop

ID: 46245

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Luum Raindrop

Lampa na indywidualne zamówienie. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń (77 545 42 50) lub napisz ([email protected]) do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Marka Luum

Niezależnie od tego, czy jest to zamarznięta w powietrzu kropla deszczu, biała wstęga energii czy eksplozja fajerwerków, pozostajemy pod wpływem otaczającego ich świata: postanowiliśmy przekształcić naturalne zjawiska w rzeźbiarskie elementy wyposażenia, które przekształcają wnętrza. Ich celem jest uchwycenie ruchu i utrwalenie go w postaci światła. Założone w 2015 roku przez dyrektora kreatywnego Chrisa Foxa, Luum to londyńskie studio projektowe, które produkuje samodzielną kolekcję wielkoformatowego oświetlenia, elementów wykonanych na zamówienie i wykonywanych na zamówienie klientów z sektorów mieszkaniowego, hotelarskiego i komercyjnego. Nasz zespół wywodzi się wyłącznie ze środowiska projektowego, co oznacza, że ich kolekcje oświetlenia są definiowane przez eksperymenty estetyczne, oryginalny kierunek projektowania i fachową wiedzę na temat produkcji z ichi partnerami produkcyjnymi. Każdy element jest ręcznie robiony w Wielkiej Brytanii i starannie kierujemy każdą częścią procesu, od wstępnej koncepcji, przez projekt i prototypowanie, aż po montaż.

Napisz opinię

Luum Raindrop

Luum Raindrop

Lampa Luum Raindrop oświetlenie produkowane na zamówienie Wysoka jakość korzystna cena. Zapytaj również o inne modele lamp.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek