OŚWIETLENIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa inspirowana Marchetti Illuminazione Ice Zobacz większe

Tylko online

Marchetti Illuminazione Ice

KOD: BSSsd055.016.09

ID: 46078

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Marchetti Illuminazione Ice

Lampa na indywidualne zamówienie. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń (77 545 42 50) lub napisz ([email protected]) do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Marka Marchetti Illuminazione

Od ponad czterdziestu lat MARCHETTI czyni styl swoim racją bytu, łącząc go z wigorem i mistrzostwem ducha przedsiębiorczości, który zawsze wyróżniał rodzinę i jej historię: włoska historia mocno oparta na niezastąpionej jakości i elegancji Made in Włochy MARCHETTI oferuje na rynki europejskie i światowe oryginalne projekty, zaprojektowane tak, aby można je było łatwo dostosować do gustu, ale nie zdradzały tradycyjnego rzemiosła i dbałości o szczegóły. Zawsze wysoko ceniliśmy związek między wzornictwem a rzemiosłem, aby uzyskać doskonałe rezultaty, upewniając się, że nawet najnowsze materiały są obrabiane z taką samą starannością, jak w przypadku materiałów używanych do wyrobów ręcznie robionych, dzięki rzemieślnikom, którzy ponad lat, rozwinęli umiejętności wymagane dla każdego konkretnego procesu.

Napisz opinię

Marchetti Illuminazione Ice

Marchetti Illuminazione Ice

Lampa Marchetti Illuminazione Ice oświetlenie produkowane na zamówienie Wysoka jakość korzystna cena. Zapytaj również o inne modele lamp.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek