OŚWIETLENIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa inspirowana modoluce Multiball Zobacz większe

Tylko online

Modoluce Multiball

KOD: BSSsdMBLESO025M10

ID: 46099

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Modoluce Multiball

Lampa na indywidualne zamówienie. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń (77 545 42 50) lub napisz ([email protected]) do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Marka Modoluce

Dajemy lekką formę Przyjmujemy różne podejścia do różnych ludzi, tworząc odpowiedni nastrój w każdej przestrzeni, aby oświetlać takie, jakie lubisz. Mamy misję: ustawić każdą przestrzeń, zarówno domową, jak i zbiorową, w jej najlepszym świetle. Staramy się odkrywać i kształtować innowacyjne materiały z troską i umiejętnościami rzemieślniczymi, aby ożywić rozwiązania oświetleniowe, które są wszechstronne, funkcjonalne i atrakcyjne. Niezbędne, eleganckie linie, które lubią śmiałość używać kolorów, które często zapowiadają nadchodzące trendy. Dla ich światło to idea, to projekt, od L do S. Od lampy do przestrzeni. Analizujemy Twoje potrzeby i ulepszamy Twoją przestrzeń za pomocą niestandardowych projektów, dobierając idealne wykończenia i rozmiary. W domu, w pracy, w miejscach wypoczynku i relaksu. Dajemy lekką formę, gdziekolwiek jesteś.

Napisz opinię

Modoluce Multiball

Modoluce Multiball

Lampa Modoluce Multiball oświetlenie produkowane na zamówienie Wysoka jakość korzystna cena. Zapytaj również o inne modele lamp.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek