OŚWIETLENIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa inspirowana modoluce Multiball Zobacz większe

Tylko online

Modoluce Multiball

KOD: BSSsdMBLESO025M10

ID: 46099

 Ten produkt jest wykonywany na zamówienie.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Modoluce Multiball

Lampa na indywidualne zamówienie. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń (77 545 42 50) lub napisz ([email protected]) do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Marka Modoluce

Dajemy lekką formę Przyjmujemy różne podejścia do różnych ludzi, tworząc odpowiedni nastrój w każdej przestrzeni, aby oświetlać takie, jakie lubisz. Mamy misję: ustawić każdą przestrzeń, zarówno domową, jak i zbiorową, w jej najlepszym świetle. Staramy się odkrywać i kształtować innowacyjne materiały z troską i umiejętnościami rzemieślniczymi, aby ożywić rozwiązania oświetleniowe, które są wszechstronne, funkcjonalne i atrakcyjne. Niezbędne, eleganckie linie, które lubią śmiałość używać kolorów, które często zapowiadają nadchodzące trendy. Dla ich światło to idea, to projekt, od L do S. Od lampy do przestrzeni. Analizujemy Twoje potrzeby i ulepszamy Twoją przestrzeń za pomocą niestandardowych projektów, dobierając idealne wykończenia i rozmiary. W domu, w pracy, w miejscach wypoczynku i relaksu. Dajemy lekką formę, gdziekolwiek jesteś.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek