OŚWIETLENIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa inspirowana El Torrent Koord Zobacz większe

Tylko online

El Torrent Koord

KOD: BSSsdKD.001.00

ID: 45970

Ten produkt wykonywany jest wyłącznie na zamówienie.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

El Torrent Koord

Lampa na indywidualne zamówienie. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń (77 545 42 50) lub napisz ([email protected]) do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Marka El Torrent

W małym warsztacie wiejskiego domu - Can Torrent - w Mieres, Przedpirenejskie miasto między Barceloną a Francją: to miejsce, w którym w 1997 roku narodził się nasz projekt. Ich oprawy są wykonywane ręcznie z pełnym zaangażowaniem, zgodnie z wymaganiami projektów i wyłączną wyobraźnią ich klientów. Kupując oprawę El Torrent, stajesz się posiadaczem wyjątkowego elementu wyposażonego w najnowszą technologię i subtelny design, który zapewnia ciepło i wygodę w każdym otoczeniu. Wszystkie rodzaje opraw dekoracyjnych, które dostosowują się do każdej przestrzeni dzięki Twoim artystycznym materiałom i wykończeniom. Inspirujące środowisko w sercu natury tworzy najbardziej innowacyjne projekty. Ich lampy są wykonywane ręcznie z całkowitym poświęceniem, zgodnie z najbardziej ekskluzywnymi projektami i kombinacjami.

Napisz opinię

El Torrent Koord

El Torrent Koord

Lampa El Torrent Koord oświetlenie produkowane na zamówienie Wysoka jakość korzystna cena. Zapytaj również o inne modele lamp.
Negocjacja ceny

Aktualna cena: 0.00 zł

 

* Pola wymagane


Payments

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek