OŚWIETLENIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa inspirowana El Torrent Koord Zobacz większe

Tylko online

El Torrent Koord

KOD: BSSsdKD.001.00

ID: 45970

 Ten produkt jest wykonywany na zamówienie.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
El Torrent Koord

Lampa na indywidualne zamówienie. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń (77 545 42 50) lub napisz ([email protected]) do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Marka El Torrent

W małym warsztacie wiejskiego domu - Can Torrent - w Mieres, Przedpirenejskie miasto między Barceloną a Francją: to miejsce, w którym w 1997 roku narodził się nasz projekt. Ich oprawy są wykonywane ręcznie z pełnym zaangażowaniem, zgodnie z wymaganiami projektów i wyłączną wyobraźnią ich klientów. Kupując oprawę El Torrent, stajesz się posiadaczem wyjątkowego elementu wyposażonego w najnowszą technologię i subtelny design, który zapewnia ciepło i wygodę w każdym otoczeniu. Wszystkie rodzaje opraw dekoracyjnych, które dostosowują się do każdej przestrzeni dzięki Twoim artystycznym materiałom i wykończeniom. Inspirujące środowisko w sercu natury tworzy najbardziej innowacyjne projekty. Ich lampy są wykonywane ręcznie z całkowitym poświęceniem, zgodnie z najbardziej ekskluzywnymi projektami i kombinacjami.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek