OŚWIETLENIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa inspirowana Studio Italia Design A-Tube Nano Zobacz większe

Tylko online

Studio Italia Design A-Tube Nano

KOD: BSSsd158001

ID: 45941

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Studio Italia Design A-Tube Nano

Lampa na indywidualne zamówienie. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń (77 545 42 50) lub napisz ([email protected]) do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Marka Studio Italia Design

Lampy włoskiego Studio Italia Design wyznaczają trendy w branży oświetleniowej i często wyprzedzają swoje czasy zarówno pod względem wzornictwa, jak i technologii produkcji. Najwyższe standardy jakości, wysokiej klasy materiały i prestiż z metką „Made in Italy”. Studio Italia to marka z siedzibą w Wenecji. Już samo to zobowiązuje ich do jakości, klasy i dobrego designu. To kolebka twórczej myśli i pracy ze szkłem Murano. Studio Italia wykorzystuje do produkcji swoich lamp weneckie szkło Murano i łączy je z akcentami ze stali nierdzewnej, mosiądzu i aluminium. Słyną z odważnych wizji i nowatorskiej myśli technicznej. Italia Design Studio to nowoczesne, ciekawe technicznie i piękne wizualnie przedmioty sztuki użytkowej. Są to lampy stołowe, wiszące i sufitowe, kinkiety i plafony, lampy podłogowe i zewnętrzne powstałe z pasji i miłości do designu oraz włoskiej tradycji. Znani projektanci, którzy tworzą dla Studio Italia to Brian Rasmussen, Carlos Julio Ramirez, Denis Santachiara, Dima Loginoff, Giulio Lacchetti, Karim Rashid i Marco Ferreri. Ta mieszanka osobowości artystycznych pozwala tworzyć oryginalne i zachwycające lampy.

Napisz opinię

Studio Italia Design A-Tube Nano

Studio Italia Design A-Tube Nano

Lampa Studio Italia Design A-Tube Nano oświetlenie produkowane na zamówienie Wysoka jakość korzystna cena. Zapytaj również o inne modele lamp.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek