OŚWIETLENIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Marcel Wanders Zobacz większe

Tylko online

Marcel Wanders Big Ben Bianco

KOD: BSSsdDzwony 02315

ID: 46166

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Marcel Wanders

Lampa na indywidualne zamówienie. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń (77 545 42 50) lub napisz (biu[email protected]) do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Marka Marcel Wanders

Marcel Wanders to wiodące studio projektowania produktów i wnętrz z siedzibą w Amsterdamie, kreatywnej stolicy, spełniające swoją misję „tworzenia środowiska miłości, życia z pasją i spełniania ich najbardziej ekscytujących marzeń”. W ciągu 31 lat specjaliści od projektowania i komunikacji w studio zrealizowali ponad 1900 kultowych doświadczeń na całym świecie dla klientów prywatnych i marek premium, takich jak Alessi, Baccarat, Bisazza, Christofle, Kosé Corporation / Decorté, Flos, KLM, Hyatt Hotels Corporation , LH&E Group, Louis Vuitton, Miramar Group, Morgans Hotel Group, Puma i wielu innych. Założony przez Marcela Wandersa, pod kierownictwem i kierownictwem twórczym Marcela Wandersa i Gabriele Chiave, 52-osobowy zespół projektowy przywraca ludzki charakter do projektowania, zapoczątkowując „nową erę” projektowania, w której projektant, rzemieślnik i użytkownik łączą się na nowo. Studio kształtuje branżę projektową dzięki bardziej romantycznemu i humanistycznemu myśleniu projektowemu, szanując przeszłość i różnorodność kultur.

Napisz opinię

Marcel Wanders Big Ben Bianco

Marcel Wanders Big Ben Bianco

Lampa Marcel Wanders oświetlenie produkowane na zamówienie Wysoka jakość korzystna cena. Zapytaj również o inne modele lamp.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek