OŚWIETLENIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Marcel Wanders Zobacz większe

Tylko online

Marcel Wanders Big Ben Bianco

KOD: BSSsdDzwony 02315

ID: 46166

 Ten produkt jest wykonywany na zamówienie.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Marcel Wanders

Lampa na indywidualne zamówienie. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń (77 545 42 50) lub napisz ([email protected]) do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Marka Marcel Wanders

Marcel Wanders to wiodące studio projektowania produktów i wnętrz z siedzibą w Amsterdamie, kreatywnej stolicy, spełniające swoją misję „tworzenia środowiska miłości, życia z pasją i spełniania ich najbardziej ekscytujących marzeń”. W ciągu 31 lat specjaliści od projektowania i komunikacji w studio zrealizowali ponad 1900 kultowych doświadczeń na całym świecie dla klientów prywatnych i marek premium, takich jak Alessi, Baccarat, Bisazza, Christofle, Kosé Corporation / Decorté, Flos, KLM, Hyatt Hotels Corporation , LH&E Group, Louis Vuitton, Miramar Group, Morgans Hotel Group, Puma i wielu innych. Założony przez Marcela Wandersa, pod kierownictwem i kierownictwem twórczym Marcela Wandersa i Gabriele Chiave, 52-osobowy zespół projektowy przywraca ludzki charakter do projektowania, zapoczątkowując „nową erę” projektowania, w której projektant, rzemieślnik i użytkownik łączą się na nowo. Studio kształtuje branżę projektową dzięki bardziej romantycznemu i humanistycznemu myśleniu projektowemu, szanując przeszłość i różnorodność kultur.

Napisz opinię

Marcel Wanders Big Ben Bianco

Marcel Wanders Big Ben Bianco

Lampa Marcel Wanders oświetlenie produkowane na zamówienie Wysoka jakość korzystna cena. Zapytaj również o inne modele lamp.
Negocjacja ceny

Aktualna cena: 0.00 zł

 

* Pola wymagane


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek