SELVOLINA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

SELVOLINA

Producent: Selvolina

Założona w 1977 roku firma SELVOLINA sas posiada proces produkcji w pełni gwarantowany przez standardy „MADE IN ITALY”. Założycielami są nadal obecni właściciele.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie konstrukcji metalowych w połączeniu z kontrolą jakości wyrobów, z sukcesem uzyskaliśmy CERTYFIKAT JAKOŚCI ISO 9001, CERTYFIKAT SPAWALNICZY ISO 3834-2 oraz EN 1090-2 CERTYFIKACJA KONTROLI PRODUKCJI (oznaczenie CE) przez BUREAU VERITAS oraz uprawnienia Centrum Obróbki Stali wydane przez Centralny Serwis Techniczny (Włoskie Zezwolenie Ministerialne nr 3002/14).

Nasz szeroki i wszechstronny asortyment został opracowany pod kątem bezpieczeństwa, modułowości, obsługi i wytrzymałości. Oferujemy wysokiej jakości standardowe produkty, jak również rozwiązania na zamówienie w różnych sektorach:

• Instytucje publiczne (gminy, powiaty…) • Gastronomia • Targi/Wystawy

• Budownictwo i inżynieria instalacji • Rolnictwo • Rozrywka

• Imprezy sportowe • Meble miejskie • Gminy

• Oratoria / Miejsca kultu religijnego • Sektor prywatny

Usługę projektową zapewnia nasz dział techniczny.

Ścisła współpraca z technikami terenowymi jest cennym atutem dla naszych klientów, których prośby mogą być doskonale zaspokojone.Dylerzy SELVOLINE® mogą liczyć na wykwalifikowaną pomoc marketingową, w tym katalogi produktów, filmy techniczne, instrukcje obsługi, wyświetlacze, próbki do salonów.

Wiele filmów prezentujących jakość, łatwość montażu i różne zastosowania naszych produktów można obejrzeć na strona WIDEO naszej witryny www.selvoline.com.

Szybki i łatwy w obsłudze katalog SLIM przedstawia syntezę naszej oferty produktów, które są szczegółowo opisane i zilustrowane w ogólnym al katalog.

Właściwości techniczne każdej pozycji są dostępne w dedykowanych katalogach.

Wszystkie katalogi SELVOLINE® można pobrać z naszej strony internetowej www.selvoline.com.

W ostatnich latach osiągnęliśmy wybitne cele na całym świecie i uczestniczyliśmy na kilku targach i wystawach, aby poszerzyć naszą bazę klientów.

Wykonywaliśmy projekty na rynek kubański i rosyjski oraz sprzedawaliśmy nasze produkty w Ameryce Południowej i Afryce, zdobywając tym samym kolejne doświadczenie: teraz nasza uwaga skupia się głównie na rynku światowym .

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek