ZABUDOWA STOISKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


System modułowy dla platformy stalowej i stojaka Selvolina SPRINT Zobacz większe

System modułowy dla platformy stalowej i stojaka Selvolina SPRINT

KOD: 250sdselvolinasprint

ID: 236178

ProducentSelvolina

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Selvolina SPRINT

System modułowy dla platformy stalowej i stojaka

Dane techniczne

6,20 x 8,50 m
8,20 x 10,50 m
8,20 x 12,50 m
10,20 x 10,50 m
10,20 x 12,50 m

Opis

W pełni niezależne, samopodnoszące się konstrukcje, innowacyjne pod względem praktyczności, łatwości i materiałów, z których są zbudowane. Zmniejszone gabaryty, waga i czas montażu. Słupy z naturalnego antykorozyjnego stopu aluminium (wytłaczane aluminium opracowane przez firmę Selvoline®) Rury z naturalnego antykorozyjnego stopu aluminium (wytłaczane aluminium opracowane przez firmę Selvoline®) do formowania i podtrzymywania pokrycia dachowego. Belki obwodowe i, jeśli są obecne, środkowe, wykonane ze stali o wysokiej wytrzymałości, zabezpieczone specjalnymi obróbkami antykorozyjnymi. System połączeń elementów: blokada i/lub bagnet. Dodatkowo słupy połączone belkami przednimi i tylnymi mogą służyć jako portale.

Tagi

SELVOLINA, Konstrukcje metalowe, Systemy modułowe podestów i trybun stalowych, Zadaszenia stalowe, Wyposażenie obiektów użyteczności publicznej, Konstrukcje stoisk i targów, Sceny, Konstrukcja metalowa, System modułowy podestów i trybun stalowych, Zadaszenie stalowe, Scena

Napisz opinię

System modułowy dla platformy stalowej i stojaka Selvolina SPRINT

System modułowy dla platformy stalowej i stojaka Selvolina SPRINT

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek