ZABUDOWA STOISKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Konstrukcja prefabrykowana Selvolina EXPOLIGHT Zobacz większe

Konstrukcja prefabrykowana Selvolina EXPOLIGHT

KOD: 250sdselvolinaexpolight

ID: 236165

ProducentSelvolina

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Selvolina EXPOLIGHT

Konstrukcja prefabrykowana

Opis

EXPOLIGHT - Dzięki zintegrowanym konstrukcjom nośnym z oświetleniem LED jest to najlepszy wybór dla energooszczędnych przestrzeni oświetleniowych. Dzięki integracji dostarczonego systemu oświetlenia LED Selvolina jest w stanie wyprodukować produkt najlepiej dopasowany do potrzeb klienta. Materiał: anodowane aluminium antykorozyjne – profile Selvoline®.

Tagi

SELVOLINA, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Konstrukcje na stoiska i targi, Konstrukcje prefabrykowane, Konstrukcje prefabrykowane

Napisz opinię

Konstrukcja prefabrykowana Selvolina EXPOLIGHT

Konstrukcja prefabrykowana Selvolina EXPOLIGHT

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek