ZABUDOWA STOISKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stalowa konstrukcja prefabrykowana Selvolina Steel trusses - Portals Zobacz większe

Stalowa konstrukcja prefabrykowana Selvolina Steel trusses - Portals

KOD: 250sdselvolinasteeltrusses-portals

ID: 236180

ProducentSelvolina

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Selvolina Steel trusses - Portals

Stalowa konstrukcja prefabrykowana

Opis

Selvoline szeroka gama stalowych kratownic jest przeznaczona dla tych, którzy potrzebują solidnych i niezawodnych produktów. Różne rodzaje obróbki powierzchni (do użytku wewnętrznego i zewnętrznego) zaspokoją potrzeby klientów: cynkowanie ogniowe, malowanie poliestrowe, kataforeza, malowanie proszkowe poliestrowe. Kratownice kwadratowe są niezwykle wszechstronne: akcesoria (kostki, kolanka, elementy w kształcie litery T, trapezy) pozwalają w łatwy sposób budować stoiska targowe i inne spersonalizowane konstrukcje. Kratownice mogą być wykorzystywane do budowy konstrukcji w sklepach, miejscach publicznych, teatrach, dyskotekach oraz do budowy stoisk targowych, showroomów, billboardów reklamowych. Użytkownik może tworzyć różne oryginalne stoiska targowe, zmieniając położenie i ilość wiązarów. Haki GA, wykonane z giętej, nawierconej, płaskiej blachy, pozwalają w łatwy sposób łączyć słupy z belkami w dowolnym miejscu lub dodawać nowe belki do konstrukcji. Na Państwa życzenie w krótkim czasie realizujemy kratownice o niestandardowych długościach.

Tagi

SELVOLINA, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Konstrukcje na stoiska i targi, Konstrukcje prefabrykowane, Konstrukcje prefabrykowane

Napisz opinię

Stalowa konstrukcja prefabrykowana Selvolina Steel trusses - Portals

Stalowa konstrukcja prefabrykowana Selvolina Steel trusses - Portals

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek