ZABUDOWA STOISKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stalowa konstrukcja prefabrykowana Selvolina Floodlights / aerial support towers Zobacz większe

Stalowa konstrukcja prefabrykowana Selvolina Floodlights / aerial support towers

KOD: 250sdselvolinafloodlights/aerialsupporttowers

ID: 236167

ProducentSelvolina

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Selvolina Floodlights / aerial support towers

Stalowa konstrukcja prefabrykowana

Opis

Wieża nośna naświetlaczy wykonana jest ze stali ocynkowanej i/lub malowanej (wspornik podstawy kostki, tor podnoszący, rama nośna naświetlaczy) i stopu aluminium odpornego na korozję (słup). Do wieży wsporczej naświetlaczy dołączony jest raport obliczeniowy: raport zawiera dane dotyczące balastów, które należy zastosować na podstawie różnych prędkości wiatru.

Tagi

SELVOLINA, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Konstrukcje na stoiska i targi, Konstrukcje prefabrykowane, Konstrukcje prefabrykowane

Napisz opinię

Stalowa konstrukcja prefabrykowana Selvolina Floodlights / aerial support towers

Stalowa konstrukcja prefabrykowana Selvolina Floodlights / aerial support towers

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek