ZABUDOWA STOISKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Footboard Selvolina MICHELANGELO Zobacz większe

Footboard Selvolina MICHELANGELO

KOD: 250sdselvolinamichelangelo

ID: 236172

ProducentSelvolina

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Selvolina MICHELANGELO

Footboard

Opis

Obrotowa platforma Michelangelo - A) Dolna powierzchnia podtrzymywana przez centralne łożyska oporowe i obwodowe. Obrót stojaka. kg 18. B) Obudowa podstawy wewnętrznie dźwiękoszczelna i uzupełniona o silnik. kg 28. Kompletna platforma A+B = kg 46. OPCJE SILNIKA: 72-sekundowy pełny okrągły silnik 3,5 obr./min; 40 sekund pełny okrągły silnik 8,5 obr./min; 27 sekund pełny okrągły silnik 12 obr./min. OPCJE: • Zewnętrzna izolacja akustyczna, tylko z wykorzystaniem dodatkowych powierzchni o średnicy większej niż podstawa.(C) Nr. 6 stóp wsporczych M8 do poziomowania pomostu, wraz ze wspornikami, do umieszczenia wewnątrz podstawy lub na zewnątrz, za pomocą śrub. • Dodatkowe okrągłe powierzchnie, wykonane z ognioodpornego drewna morskiego klasy 1 o grubości 21 mm, mocowane do obudowy podstawy za pomocą śrub M8 fazowanych.

Tagi

SELVOLINA, Wyposażenie obiektów użyteczności publicznej, Konstrukcje na stoiska i targi, Podnóżki, Podnóżki

Napisz opinię

Footboard Selvolina MICHELANGELO

Footboard Selvolina MICHELANGELO

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek