FOTELE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wittmann Paradise Bird High Back Chair Zobacz większe

Wittmann Paradise Bird High Back Chair

KOD: 200sd5671

ID: 255398

ProducentWittmann

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Krzesło Paradise Bird z wysokim oparciem rozszerza możliwości oferowane przez Wittmanna i Lucę Nichetto o nową typologię leżaków, które stanowią wyjątkowe połączenie elegancji, lekkości i eklektyzmu. Wydłużając konstrukcję kratową, kluczową cechę rodziny leżaków, do której należy, Paradise Bird Highback Chair zyskuje oparcie z poduszką na głowę umieszczoną u góry, łącząc wyrafinowanie projektu z wygodą.
W 94 x gł. 79 x wys. 120 (wysokość siedziska 38 cm)

Napisz opinię

Wittmann Paradise Bird High Back Chair

Wittmann Paradise Bird High Back Chair

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek