ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wittmann Andes Stool Zobacz większe

Wittmann Andes Stool

KOD: 200sd5787

ID: 255514

ProducentWittmann

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Andes to nowa interpretacja klasycznie eleganckich mebli salonowych – nosząca wszelkie znamiona wielkiej wiedeńskiej tradycji. Poszczególne elementy z tej rodziny można dowolnie ustawiać w celu uzyskania spektakularnego efektu, aby zaprezentować światu nowe oblicze. Dzięki praktycznie nieograniczonej liczbie możliwych kombinacji, osobowość Andes dopasowuje się do otoczenia, oferując niezliczone możliwości indywidualnej konfiguracji – bez względu na to, do którego z kręgów kulturowych świata jest wprowadzana. Dostępna w dwóch wysokościach, delikatna metalowa struktura nadaje poduszkom o organicznym kształcie wrażenie unoszenia się w powietrzu. Perfekcyjnie wykonane ręcznie linie wytyczone podwójną lamówką noszą znamiona mistrzowskiego kunsztu Wittmann Möbelwerkstätten. Maksymalny komfort siedzenia jest możliwy dzięki odczuciu delikatnego podparcia, które zapewnia charakterystyczne dla firmy Wittmann inteligentne wykorzystanie rdzenia ze sprężynami kieszonkowymi.
Stołek Andes:
szer. 85 x gł. 85 x wys. 42/46cm
szer. 115 x gł. 85 x wys. 42/46cm

Napisz opinię

Wittmann Andes Stool

Wittmann Andes Stool

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek