ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wittmann Antilles Table Zobacz większe

Wittmann Antilles Table

KOD: 200sd5779

ID: 255506

ProducentWittmann

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Specjalne meble cieszą się większym zainteresowaniem niż kiedykolwiek. Życie w dobie dystansu społecznego wymaga czegoś więcej niż tylko funkcjonalnych siedzeń i opcji leżenia. Życie w tych czasach to przeciąganie liny pomiędzy ucieczką i ochroną z jednej strony, a chęcią towarzystwa i wspólnego spędzania czasu z drugiej. Swoją dokładnie przemyślaną kolekcją dla Wittmann Möbel Werkstätten, Luca Nichetto odpowiedział na to pytanie swoim charakterystycznym, wyjątkowym wyczuciem form, linii, proporcji i ręcznie wykonanych detali. Rezultatem jest eklektyczna kolekcja komunikatywnych elementów, które można układać w różne konstelacje, w odpowiedzi na szeroki zakres nastrojów i wymagań. Luca Nichetto zręcznie odwołuje się do bogactwa klasycyzmu i wyrafinowanej elegancji wiedeńskiego modernizmu, zachowując właściwą równowagę między lekkością a wygodą. Niezrównana jakość materiałów i ogromne bogactwo szczegółów w każdym z elementów opowiada niepowtarzalną opowieść o niezrównanym rzemiośle, na które wpływ miała Wenecja i Wiedeń.
Warianty Stół Antilles:
52x40x39 cm Granit Labrador Blue Pearl
52x42x45 cm Marmor Giallo Reale
76x60x45 cm Marmor Rosso Asiago
85x45x39 cm Marmor Verde Guatemala
Stopki pokryte skórą Kolor czarny

Napisz opinię

Wittmann Antilles Table

Wittmann Antilles Table

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek