FOTELE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wittmann Paradise Bird Lounge Chair Zobacz większe

Wittmann Paradise Bird Lounge Chair

KOD: 200sd5670

ID: 255397

ProducentWittmann

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Ujmując urok słynnej tradycji elegancji, która ma swoje korzenie w Wiedniu, fotel Paradise Bird Lounge Chair definiuje nowoczesny i wszechstronny design, który nadaje ton całej rodzinie Lounge. Delikatna metalowa rama wydaje się lekka, pomimo swoich dużych rozmiarów, tworząc koszyk, który sprawia, że jest to idealny mebel do odpoczynku.

Napisz opinię

Wittmann Paradise Bird Lounge Chair

Wittmann Paradise Bird Lounge Chair

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek