ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wittmann Acacia table lamp Zobacz większe

Wittmann Acacia table lamp

KOD: 200sd5796

ID: 255523

ProducentWittmann

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Lampy podłogowe i stołowe Acacia, mające wspólne DNA z charakterystycznym stolikiem Acacia, są lekkimi i prostymi przedmiotami inspirowanymi filozofią integralności wszystkich sztuk w jednym — Gesamtkunstwerk („całkowite dzieło sztuki”) — której orędownikiem jest wiedeński mistrz Secesjonista Josef Hoffmann. Rurowa struktura nośna ze szczotkowanego mosiądzu lub czarnego chromu unosi się od podstawy, aby unieść światło, które samo w sobie jest elegancko zamknięte w ząbkowanym i dmuchanym kloszu z przezroczystego szkła Murano fumé.
Akacja Lampa stołowa Ø=21 cm, wys. =50 cm
Akacja Lampa podłogowa Ø=27 cm, H=145 cm
rama: schwarz chrom
podstawa: Murano Glas fumé

Napisz opinię

Wittmann Acacia table lamp

Wittmann Acacia table lamp

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek