ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wittmann Andes Sofa Zobacz większe

Wittmann Andes Sofa

KOD: 200sd5789

ID: 255516

ProducentWittmann

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Andes to nowa interpretacja klasycznie eleganckich mebli salonowych – nosząca wszelkie znamiona wielkiej wiedeńskiej tradycji. Poszczególne elementy z tej rodziny można dowolnie ustawiać w celu uzyskania spektakularnego efektu, aby zaprezentować światu nowe oblicze. Dzięki praktycznie nieograniczonej liczbie możliwych kombinacji, osobowość Andes dopasowuje się do otoczenia, oferując niezliczone możliwości indywidualnej konfiguracji – bez względu na to, do którego z kręgów kulturowych świata jest wprowadzana. Dostępna w dwóch wysokościach, delikatna metalowa struktura nadaje poduszkom o organicznym kształcie wrażenie unoszenia się w powietrzu. Perfekcyjnie wykonane ręcznie linie wytyczone podwójną lamówką noszą znamiona mistrzowskiego kunsztu Wittmann Möbelwerkstätten. Maksymalny komfort siedzenia jest możliwy dzięki odczuciu delikatnego podparcia, które zapewnia charakterystyczne dla firmy Wittmann inteligentne wykorzystanie rdzenia ze sprężynami kieszonkowymi. Andes idealnie nadaje się do zabawnych kombinacji różnych rozmiarów elementów, wysokości siedzisk, niskich i wysokich poduszek oparcia oraz kolorowych poduszek na siedziska. Podnóżki i stoły można wstawić, aby połączyć się z konfiguracją grupy lub ustawić niezależnie z boku zespołu. Jeśli chodzi o opcje pokrycia, mnogość materiałów i kolorów tworzy nowe i wysoce indywidualne wrażenia – podkreślone przez detale projektowe, które może wytworzyć tylko prawdziwe rękodzieło.
Warianty:
Sofa w dwóch długościach (195cm, 240cm)
Podnóżek w dwóch głębokościach (85cm, 115cm)
Końcówki lewa/prawa: 190cm
głębokość 90cm lub 120cm
Skrzynki końcowe z brodzikiem lewa/prawa: 277cm
Skrzynki środkowe: 170cm
głębokość 90cm lub 120cm
Meble środkowe z tacką lewa/prawa: 189cm, 231cm, 273cm
Elementy z powierzchniami odchylanymi: 120cm, 190cm
Elementy specjalne (asymetryczne): 130cm
głębokość 90/120cm
oparcia: 50cm, 60cm, 80cm
wysokość 60cm, 80cm
Element ramienia: 66cm, 96cm
opcjonalnie drewno zewnętrzne: wiąz lub orzech
Rurowanie: takie samo jak w przypadku pokrycia w standardzie, opcjonalnie wybór wysokiej jakości skór
Stopy: czarno-szary lakierowany proszkowo, mosiądz satynowo-matowy, lakierowana miękka miedź

Napisz opinię

Wittmann Andes Sofa

Wittmann Andes Sofa

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek