ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wittmann Paradise Bird Stool Zobacz większe

Wittmann Paradise Bird Stool

KOD: 200sd5667

ID: 255394

ProducentWittmann

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Jako ambasador przyjaznej elegancji, która nadaje ton całej rodzinie Lounge, stołek Paradise Bird zachowuje te same cechy, dostosowując je do wszechstronnego elementu. Metalowa krata, wyróżniający się element architektoniczny kolekcji, staje się konstrukcją nośną dla okrągłego blatu. Tapicerka z tkaniny lub skóry gwarantuje obszerne siedzisko. Taboret Paradise Bird może stać samodzielnie lub łatwo łączyć z innymi produktami.
Taboret Paradise Bird:
ø 55 x wys. 38 cm
ø 55 x wys. 50 cm

Napisz opinię

Wittmann Paradise Bird Stool

Wittmann Paradise Bird Stool

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek