ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wittmann Paradise Bird Bed Zobacz większe

Wittmann Paradise Bird Bed

KOD: 200sd5672

ID: 255399

ProducentWittmann

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Legowisko Paradise Bird manifestuje podejście do życia: ekscytującą grę wolności i odosobnienia, otwartości i pewności. W równowadze między kształtem a istotą, dzięki odważnemu projektowi, który łączy elegancję i kunszt, łóżko Paradise Bird jest zakorzenione w wiedeńskiej tradycji arystokratycznego wyrafinowania bez wysiłku. Rzeźbiony design, lekki wygląd i niezaprzeczalnie wygodna — delikatna, ale hojna metalowa rama wydaje się lekka emanować aurą zagnieżdżenia, co sprawia, że to łóżko jest idealnym elementem do odpoczynku. Zintegrowane stoliki boczne z klonu lub orzecha dodatkowo upiększają to eklektyczne dzieło sztuki.

Napisz opinię

Wittmann Paradise Bird Bed

Wittmann Paradise Bird Bed

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek