ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wittmann Andes Bed Zobacz większe

Wittmann Andes Bed

KOD: 200sd5793

ID: 255520

ProducentWittmann

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Wyglądając jak spokojna i pluszowa aksamitna oaza, pozornie unosząca się na jasno malowanej mosiężnej konstrukcji, łóżko Andes ucieleśnia wygodę i elegancję. Podwójna lamówka, element inspirowany pracami Josefa Hoffmanna, widoczny na jego sofie Haus Koller dla Wittmanna, biegnie wzdłuż obwodu i świadczy o ręcznej perfekcji tego hołdu dla ostatecznego odpoczynku w nocy.

Napisz opinię

Wittmann Andes Bed

Wittmann Andes Bed

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek