ROBERTI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 199 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 199 elementów

ROBERTI

Producent: Roberti

Firma Roberti powstała jako firma rodzinna w 1959 roku i od początku należy do najlepszych producentów mebli ogrodowych. Nasze kolekcje od zawsze odgrywały pionierską rolę w projektowaniu, łącząc najnowsze trendy stylistyczne zarówno pod względem kształtów, jak i materiałów.

Każdy egzemplarz odpowiada osobistej interpretacji domowego i kontraktowego stylu życia, łącząc wszystkie parametry estetyki i komfortu. Nasza szeroka gama mebli ogrodowych umożliwia nam zapewnienie ciągłości i spójności umeblowania różnych przestrzeni życiowych.

Ścisła współpraca między zespołem Roberti R & D a europejskimi architektami wzmacnia jego stylistyczny wizerunek i czyni go wyjątkowym i spersonalizowanym.

procesy produkcyjne odbywają się głównie we Włoszech, w regionie Veneto. Umiejętność fachowego rzemiosła w połączeniu z nowoczesnymi procesami i technologią oraz wysokiej jakości materiałami pozwala osiągnąć doskonałe standardy jakościowe.

Od początku istnienia Roberti przywiązywał dużą wagę do kilku międzynarodowych realiów: eksportujemy do ponad 50 Kraje i nasi główni partnerzy to projektanci i kierownicy projektów, sprzedawcy detaliczni i operatorzy w sektorze mieszkaniowym i kontraktowym.

Poszanowanie profesjonalnych standardów etycznych w całym procesie produkcyjnym jest zawsze częścią naszej misji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek