Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Modułowa sofa ogrodowa z aluminium Roberti Hamptons Zobacz większe

Modułowa sofa ogrodowa z aluminium Roberti Hamptons

KOD: 250sdrobertihamptons

ID: 230238

Rok produkcji2011
ProjektantRoberto Papparotto
ProjektantGian Vittorio Plazzogna
ProducentRoberti

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Roberti Hamptons

Modułowa sofa ogrodowa z aluminium

Opis

Prestiżowa i elegancka kolekcja mebli ogrodowych, jest idealną propozycją na doskonały relaks w formie mebli ogrodowych, nadających się również jako meble na zamówienie. Fotele i sofy ogrodowe można komponować według małych lub dużych projektów dzięki elastycznym elementom zewnętrznym. Dostępna w czystej bieli oraz w ciepłym piżmowym kolorze.

Tagi

Roberti, Roberto Papparotto, Gian Vittorio Plazzogna, Hamptons, Meble ogrodowe, Sofy ogrodowe, Sofy ogrodowe, Sofy ogrodowe w stylu współczesnym, Sofy ogrodowe aluminiowe, Sofy ogrodowe metalowe, Sofy ogrodowe modułowe, Sofy ogrodowe segmentowe

Napisz opinię

Modułowa sofa ogrodowa z aluminium Roberti Hamptons

Modułowa sofa ogrodowa z aluminium Roberti Hamptons

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek