Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Kwadratowy stół ogrodowy Roberti Samba Rio Zobacz większe

Kwadratowy stół ogrodowy Roberti Samba Rio

KOD: 250sdrobertisambario

ID: 230281

Rok produkcji2016
ProducentRoberti

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Roberti Samba Rio

Kwadratowy stół ogrodowy

Dane techniczne

cm 60øx71,5h

Opis

Podstawa stołu, całość aluminiowa: podstawa, kolumna i podpora poprzeczna, malowana proszkowo (Ral 9006). Kolumna leży na wyprofilowanej podstawie, dzięki czemu jest przyjemna i żywa. Idealny do wyposażenia barów i restauracji głównie na zewnątrz, idealny do projektów kontraktowych.
Nadaje się do blatu : cm 70x70 / 80x80 / 90x90 / 70 / Ø 80 / Ø 100

Ta linia mebli ogrodowych przedstawia różne modele krzeseł ogrodowych, leżaków, leżaków i stołów jako a także stołki i stoły barowe na zewnątrz. Ramy produktów są malowane proszkowo z aluminium, a siedziska z tkaniny tekstylnej. Są wygodne i bardzo łatwe w pielęgnacji, doskonale sprawdzają się jako meble ogrodowe, meble ogrodowe, meble do wellness i spa, a także jako zewnętrzne wyposażenie kontraktowe.

Tagi

Roberti, Samba Rio, Meble ogrodowe, Stoły i krzesła, Stoły, Stoły ogrodowe, Stół, Stół ogrodowy, Stoły w stylu współczesnym, Stoły metalowe, Stoły kwadratowe, Stoły ogrodowe w stylu współczesnym, Stoły metalowe ogrodowe

Napisz opinię

Kwadratowy stół ogrodowy Roberti Samba Rio

Kwadratowy stół ogrodowy Roberti Samba Rio

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek