STÓŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Kwadratowy stolik kawowy Roberti Coral Reef Zobacz większe

Kwadratowy stolik kawowy Roberti Coral Reef

KOD: 250sd9817

ID: 230216

Rok produkcji2011
ProjektantSantiago Sevillano
ProducentRoberti

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Roberti Coral Reef

Kwadratowy stolik kawowy

Dane techniczne

cm 77x77x26h

Opis

Kwadratowy stolik narożny na zewnątrz, aluminiowa rama górna, nogi ze stali nierdzewnej. Element ten, idealny zarówno do mebli zewnętrznych, jak i wewnętrznych, może być stosowany zarówno samodzielnie, jak i w kompozycjach. Prostota tego stołu w rzeczywistości dobrze współgra ze wszystkimi innymi elementami wyposażenia. Nadaje się do mebli domowych i kontraktowych.

To zabawna i wyrafinowana kolekcja mebli ogrodowych dostępna w czystej bieli i cieplejszym wykończeniu Terra. Tył może być wykonany z plecionego owalnego krosna lub w minimalnej wersji aluminiowej. Oferuje szeroką gamę krzeseł ogrodowych, sof ogrodowych również jako kanapy segmentowe, szezlongi i parasole, idealne jako meble ogrodowe. Coral reef to kolekcja mebli ogrodowych o nowoczesnym designie.

Tagi

Roberti, Santiago Sevillano, Coral Reef, Meble ogrodowe, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki ogrodowe, Stoliki wypoczynkowe, Stolik kawowy, Stolik ogrodowy, Stolik wypoczynkowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe aluminiowe, Metalowe Stoliki kawowe, Stoliki kawowe stalowe, Stoliki kawowe szklane, Stoliki Bistro, Stoliki kawowe Kwadratowe, Stoliki w stylu współczesnym Garden, Stoliki aluminiowe Garden, Stoliki Metalowe Garden, Stoliki Stalowe Garden, Stoliki szklane Garden, Stoliki w stylu współczesnym, Aluminiowe stoły wypoczynkowe, metalowe stoły wypoczynkowe, stalowe stoły wypoczynkowe, szklane stoły wypoczynkowe

Napisz opinię

Kwadratowy stolik kawowy Roberti Coral Reef

Kwadratowy stolik kawowy Roberti Coral Reef

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek