Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Modułowa metalowa sofa ogrodowa Roberti Coral Reef Zobacz większe

Modułowa metalowa sofa ogrodowa Roberti Coral Reef

KOD: 250sdroberticoralreef

ID: 230220

Rok produkcji2011
ProducentRoberti

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Roberti Coral Reef

Modułowa metalowa sofa ogrodowa

Dane techniczne

cm 150x83x83h (wys. cm 26+15)

Opis

Kompozycja zestawu. Cała linia jest modułowa, jej podstawowa konstrukcja pozwala na harmonijne zestawianie poszczególnych elementów. Nadaje się na tarasy, patio, baseny i lobby do projektów kontraktowych.

To zabawna i wyrafinowana kolekcja mebli ogrodowych dostępna w czystej bieli i cieplejszym wykończeniu Terra. Tył może być wykonany z plecionego owalnego krosna lub w minimalnej wersji aluminiowej. Oferuje szeroką gamę krzeseł ogrodowych, sof ogrodowych również jako kanapy segmentowe, szezlongi i parasole, idealne jako meble ogrodowe. Coral reef to kolekcja mebli ogrodowych o nowoczesnym designie.

Tagi

Roberti, Coral Reef, Meble ogrodowe, Sofy ogrodowe, Sofy ogrodowe, Sofy ogrodowe w stylu współczesnym, Sofy ogrodowe Aluminiowe, Sofy ogrodowe Metalowe, Sofy ogrodowe Stalowe, Sofy ogrodowe modułowe, Sofy ogrodowe segmentowe

Napisz opinię

Modułowa metalowa sofa ogrodowa Roberti Coral Reef

Modułowa metalowa sofa ogrodowa Roberti Coral Reef

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek