STÓŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Prostokątny stolik kawowy z miejscem do przechowywania Roberti Coral Reef Zobacz większe

Prostokątny stolik kawowy z miejscem do przechowywania Roberti Coral Reef

KOD: 250sd9818

ID: 230217

Rok produkcji2011
ProjektantSantiago Sevillano
ProducentRoberti

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Roberti Coral Reef

Prostokątny stolik kawowy z miejscem do przechowywania

Dane techniczne

cm 32x77x41h

Opis

Outdoor Aluminiowy stół do przechowywania z 2 otwartymi sekcjami. Element ten przeznaczony jest głównie do uzupełnienia kompozycji: może służyć jako ścianka działowa, stolik lub schowek. Dzięki swojej wszechstronności wzbogaca całą kompozycję nadając jej na sile. Przechowywanie jest doskonałe zarówno na meble zewnętrzne, jak i wewnętrzne, a także na artykuły domowe i kontraktowe.

To zabawna i wyrafinowana kolekcja mebli ogrodowych dostępna w czystej bieli i cieplejszym wykończeniu Terra. Tył może być wykonany z plecionego owalnego krosna lub w minimalnej wersji aluminiowej. Oferuje szeroką gamę krzeseł ogrodowych, sof ogrodowych również jako kanapy segmentowe, szezlongi i parasole, idealne jako meble ogrodowe. Coral reef to kolekcja mebli ogrodowych o nowoczesnym designie.

Tagi

Roberti, Santiago Sevillano, Coral Reef, Meble ogrodowe, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki ogrodowe, Stoliki wypoczynkowe, Stolik kawowy, Stolik ogrodowy, Stolik wypoczynkowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe aluminiowe, Metalowe Stoliki kawowe, Stoliki boczne Bistro, Stoliki prostokątne, Stoliki kawowe z tacą, Stoliki kawowe z miejscem do przechowywania, Stoliki boczne w stylu współczesnym Garden, Stoliki boczne Aluminiowe, Stoliki boczne Metalowe, Stoliki w stylu współczesnym, Stoliki aluminiowe, Stoliki metalowe

Napisz opinię

Prostokątny stolik kawowy z miejscem do przechowywania Roberti Coral Reef

Prostokątny stolik kawowy z miejscem do przechowywania Roberti Coral Reef

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek